Sayfa 544/1081 İlkİlk ... 444444945345425435445455465545946441044 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Eyvallah abi teveccühün. Yok yaw akreple bi sıkıntımız yok bizim :D Sıkıntımız çakma mohikan kılıklı fight cluple oldu biraz. Onu sakın ha savunayım deme :D
    Yok o kim bilmem tanımam))). Neyse ben kaçar. Araya girmeyeyim.

ASLAN

2.  Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Bak dostum doğru teknik paylaşıp sacroya danışıp öğrenmeye çalışmak ayrı böyle paylaşan birine tek laf ettimmi. Ama grafik paylaşıp 40 kilo ego basıp herkese ters davranan soru soran adamı tersleyen adamdan bahsediyoruz. Bu ayrı. Arasında fark var anlatabildim mi. Şimdi biri teknik paylaşıp sacroya da soruyorsa böyle olurmu şöyle yapılırmı dye adam öğrenmeye çalışıyo başımızın gözümüzün üstüne. Ama tam tersi 2 grafik paylaşıp(onu da yanlış paylaşıp) Ters yapıyosa millete yanlış öğrenmelerine terste kalmalarına sebebp oluyosa bu ayrı o yüzden haddini bildirdik. Yani demem o ki yarım doktor sakat bırakır. İİkisi arasındaki farkı anlatabilmişimdir umarım
    grafik çizip senet tutturunca ego şişirmek kadar başkasının çizdiği grafiğe bakıp sadece ona göre işlem yapmakta hata. bu şekilde senet alıp satan kişi borsayı erkenden bıraksın bir zahmet. internet ağzına kadar teknik analiz dökumanı ile dolu açın araştırın okuyun kendinize ait bir tarz yaratın. atla deve değil bu işler. kar veya zararı başkalarına endekslediğiniz sürece toplamda kaybedeceksiniz.

Alıntı Originally Posted by EVRENNN007 Yazıyı Oku
    Olayi tamamen yanlis anliyo millet. Arkadas ben bu adamdan once bu hisseyi almisim. Sizin elinizde bir kagit var ve biri cikiyor o kagitla ilgili kaos grafigi koyuyor ortaya sonra piyasa bozuyor ve stop normalde olmayacakken o grafik ce kisinin grafigi yuzunden stop oluyorsunuz. Ben onun demesiyle almamisim ki ama biri gelip benim kendi kismetimle alip bekleyecegim seyi, EMIN OLMADIGI VE IKI GUN SONRA AGIZ DEGISTIRIP GUNCELLEYECEGI SEYI BOLE KAFASINA GORE YAZARSA ole topik mi olur. Ben 2000 liraya aglamam mrk etmeyin ama bole grafik cizenler oldukca cook spekulasyon doner piyasada�� bahane hazir guncelledim ya. Sonradan guzellesti��

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fazla takma evren.

Bak yunsa 5.30 iken mohikan 2 dedi.

Sadece gülümsedim. :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    doas olur.

ama bence daha zamanı var.

bide 9,30 ve 10 üzeri rally tam net başladığında girerim ben.

öyle düşünüyom yani.
    yok şimdi zaten hala al emareleri oluşmamış ama grafiği krdmd çok benzettim ve giders gerçekten onun gibi gidecek görüntüsü var ayrıca satılma muhabeti vede tuvturk yüzde 20 kar alma dönemi bu sene başlıyacak diy biliyorum
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by gourmont Yazıyı Oku
    grafik çizip senet tutturunca ego şişirmek kadar başkasının çizdiği grafiğe bakıp sadece ona göre işlem yapmakta hata. bu şekilde senet alıp satan kişi borsayı erkenden bıraksın bir zahmet. internet ağzına kadar teknik analiz dökumanı ile dolu açın araştırın okuyun kendinize ait bir tarz yaratın. atla deve değil bu işler. kar veya zararı başkalarına endekslediğiniz sürece toplamda kaybedeceksiniz.
    Bi bakın hele bu arkadaş bunu bana mı yazmış :D Yazdıysa hangi kafayla yazmış bulun gelin o içtiğindne bana da. Arada lazım oluyo :D

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Fazla takma evren.

Bak yunsa 5.30 iken mohikan 2 dedi.

Sadece güldüm. :D
    Sacro isin sakasi bir yana o grafik cok hataliydi o gun de sana demistim. Emin olunmayan grafikler can yakar😂😂😂 bizim can yanmaz belkim ama bilen vaaar bilmeyen var😂😂

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    yok şimdi zaten hala al emareleri oluşmamış ama grafiği krdmd çok benzettim ve giders gerçekten onun gibi gidecek görüntüsü var ayrıca satılma muhabeti vede tuvturk yüzde 20 kar alma dönemi bu sene başlıyacak diy biliyorum
    aynen görüntü bire bir aynı.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. adese demiştim o da senin yünsa olmasın sakın gerçi sen erken çıktın ama ))
    o 120 milyon hacim boşuna yapılmadı bence
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 544/1081 İlkİlk ... 444444945345425435445455465545946441044 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •