Sayfa 545/1001 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Viop LIV

1. Elliott wave uzman ekibimiz sayesinde 1 aylık hareketi saat saat hazır bir şekilde harita elimizde işlem yapıyoruz aylık getiriniz yaklaşık 2 milyon puan

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku

Memedabi 2.boyuttasın sanırım aklınıda alıyorlar, vob yapman
    Önce paranızı sonra aklınızı alırlar
    Ahhaha dayı zirve geçilirken zevk zigarasi yakacaguk full long kredi çekip üstüne dayı 100 kaldıraç var dayi

Ahhaha tatlı su treydirlari hisse alsın 100 kaldıraç long bizde kine beton yetmez

3. Çeşitli çöp bilgilerden derleyip yaptığım analize göre oyuncular arasında anlaşmazlık var.

Muhtemelen vadeli kısımdakiler ile spot kısımdakiler birbiri ile senkronize olmuyor. Ego problemi de olabilir.

Faizlerin yükselmesi de sorun yaratmış olabilir.

Tabi bu benim komplovari kendi kurgum, bu şekilde olmayabilir de.

Normalde spotun vadeliye uyması gerekiyormuş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Memed abi sen neden sebze halinde sebze alman diye anons ediyon.. seni buradan kovalarlar bak sana diyim..

5. Hepimizin elinden malları alacaklar. Çok kazandık diyeceğiz vay be süper hareket oldu. Bir süre sonra bakacağız vay anasını 10 a sattım 50 ne zaman oldu diyeceğiz
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Çeşitli çöp bilgilerden derleyip yaptığım analize göre oyuncular arasında anlaşmazlık var.

Muhtemelen vadeli kısımdakiler ile spot kısımdakiler birbiri ile senkronize olmuyor. Ego problemi de olabilir.

Faizlerin yükselmesi de sorun yaratmış olabilir.

Tabi bu benim komplovari kendi kurgum, bu şekilde olmayabilir de.

Normalde spotun vadeliye uyması gerekiyormuş.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. #𝘛𝘩𝘺𝘢𝘰, 𝘏𝘪𝘴𝘴𝘦 𝘨𝘦𝘳𝘪 𝘢𝘭ı𝘮 𝘱𝘳𝘰𝘨𝘳𝘢𝘮ı 𝘬𝘢𝘱𝘴𝘢𝘮ı𝘯𝘥𝘢, 𝘖𝘳𝘵𝘢𝘬𝘭ı𝘨̆ı𝘮ı𝘻 𝘵𝘢𝘳𝘢𝘧ı𝘯𝘥𝘢𝘯 𝟣𝟧.𝟢𝟫.𝟤𝟢𝟤𝟥 𝘵𝘢𝘳𝘪𝘩𝘪𝘯𝘥𝘦 𝘉𝘰𝘳𝘴𝘢 𝘐̇𝘴𝘵𝘢𝘯𝘣𝘶𝘭'𝘥𝘢 𝘱𝘢𝘺 𝘣𝘢𝘴̧ı𝘯𝘢 𝟤𝟤𝟪,𝟧𝟢 𝘛𝘓 – 𝟤𝟤𝟫,𝟩𝟢 𝘛𝘓 (𝘢𝘨̆ı𝘳𝘭ı𝘬𝘭ı 𝘰𝘳𝘵𝘢𝘭𝘢𝘮𝘢 𝟤𝟤𝟫,𝟣𝟢 𝘛𝘓) 𝘧𝘪𝘺𝘢𝘵 𝘢𝘳𝘢𝘭ı𝘨̆ı𝘯𝘥𝘢𝘯 𝘵𝘰𝘱𝘭𝘢𝘮 𝟤𝟣𝟪.𝟤𝟦𝟦 𝘛𝘓 𝘯𝘰𝘮𝘪𝘯𝘢𝘭 𝘥𝘦𝘨̆𝘦𝘳𝘭𝘪 𝘛𝘏𝘠𝘈𝘖 𝘱𝘢𝘺𝘭𝘢𝘳ı 𝘨𝘦𝘳𝘪 𝘢𝘭ı𝘯𝘮ı𝘴̧𝘵ı𝘳.

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Memed abi sen neden sebze halinde sebze alman diye anons ediyon.. seni buradan kovalarlar bak sana diyim..
    VOB yap bırak sebzeyi

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çok fenasın Ayasofya abi, geçen yıllarda hiç ayakkabı stokundan bahsetmediydin, bende hiç düşünememiştim, bilsem sen gibi rengarenk stoklamazmıydım, akarı yok kokarı yok..aşkolsun şindi bu bana yapılır mı
    Anca şeker yağ un salça dedin onlarda bitti
    Benim stoğu hayal edemezsin. Covid zamanında DeFacto ya gittim kaban süper kaliteli indirimli ama Oğlanın bedeninden büyük o zamanlar oğlan içinde incecik kaldı sonra giyersin diye aldım 100 TL ye. Şimdi giyiyor. Bizim elbiseler bile böyle böyle alındı. Ben moda takip etmem indirim sadece. O zamanlar para da yok sadece kredi kartı var. Beş senedir kredi kartı ödüyorum. Üstelik maaşımın iki üç dört katı iyicene bıktım. Borç bitsin yakacam kartı da RTE varken zor gibi. Önümüzde ki ay borç normale dönüyor. Ama bende bittim. Borsa olmasaydı battıydim. 10 bin TL emekli maaşı birde kızın yarım maaşı ile düğün yapmak çok zormuş.

Sayfa 545/1001 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •