Sayfa 547/1032 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Admin bizim oy gecersiz mi sayildi nooldu ya?? Yannis mi bastik muhuru??
    O anlamda soylememissindir ama yanlis anlasilmasin. Forumun admini guneysu, forum onlarin, karar onlarin.

Topiklerde kimse elini tasin altina koymuyor bu zararli tiplemeler icin, ortam hepimiz Adina bozuluyor. Ben koyuyorum atilma pahasina. Soda'da ne demis asagida. Yani son kullanma tarihimizi doldurmusuz, uzatmalari oynuyoruz Allahtan oteki sosyopat gazci bir senelik kavgadan sonra atildi da kurtulduk. Son centigimizi idareli kullanalim

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Sürekli Kural İhlali - Son Uyarı

Sana 1 kere, ona 3 kere gönderilmiş.

normalde bu yazıdan sonra ilk kural ihlalinde, üyenin foruma erişimi kapatılır.

sorgusuz sualsiz kimseyi atmayız.

son uyarıdır diye yazı gelmiş, foruma ilk girdiğinde aynı şeyleri yaparsa,

gider temelli....

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    merkez bankasının önümüzdeki süreci aydınlatıcı, detaylı ve net açıklamalar yapmamasından ötürü bankaların uyguladığı faizlerde (risk stratejisine göre) farklılıklar olabilecektir.

yükselen faizlerden ötürü kredi kullanımında daralma ve banka karlarında ciddi düşüşler olasıdır.

bu kapsamda, OFAC kararı bir yana, önümüzdeki orta-uzun vade dönem banka hisselerine yatırım açısından sıkıntılı olabilir, bu da yatırımcılar tarafından göz önünde bulundurulmaktadır sanırım.
    Dolarin hamlesinden sonar bu acik zaten. Maalesef hissede olanlar bunlara da gogsunu germek zorunda. Insanlarin maliyetleri cok yukarlarda kaldi.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    okuyup okuyabileceğiniz en saçma yazı...
    Tahtaya zerre kadar ilgi yok. Baska seyler de mi var acaba. O yazi ironiyle yazilmis da, Halk Bankasi ile ilgili alintili kismi acayip.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    O anlamda soylememissindir ama yanlis anlasilmasin. Forumun admini guneysu, forum onlarin, karar onlarin.

Topiklerde kimse elini tasin altina koymuyor bu zararli tiplemeler icin, ortam hepimiz Adina bozuluyor. Ben koyuyorum atilma pahasina. Soda'da ne demis asagida. Yani son kullanma tarihimizi doldurmusuz, uzatmalari oynuyoruz Allahtan oteki sosyopat gazci bir senelik kavgadan sonra atildi da kurtulduk. Son centigimizi idareli kullanalim
    Ne oluyor anlamadim - biz Admin darken Secim Admini manasinda 666 icin dedik Forum Admini vs degil... Forumda o kadar luzumsuz baykus muhabbeti yapan tip varken bize sarmayin allaseniz yaa..

5. Kaynaklar: Hükümet banka bilançolarını rahatlatmayı planlıyor-bloomberg ht

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Ne oluyor anlamadim - biz Admin darken Secim Admini manasinda 666 icin dedik Forum Admini vs degil... Forumda o kadar luzumsuz baykus muhabbeti yapan tip varken bize sarmayin allaseniz yaa..
    Anladik zaten de ben burda her trole karistigim icin ustume vazife olmayan islere kalktigim zannedilmesin diye acikladim! Yani kendimin savunmasini yaptim.

Her seye kiziyorsunuz siz de ya. Oylama yapalim dedik. Oylamaya bile muhalefet olundu oylama sistemi adil degildir diye!

Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Kaynaklar: Hükümet banka bilançolarını rahatlatmayı planlıyor-bloomberg ht
    Nasil acaba? Piyasa takmadi.

8.  Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Kaynaklar: Hükümet banka bilançolarını rahatlatmayı planlıyor-bloomberg ht
    Masajla

Bir zihni sinir yöntemi daha geliştirecekler..

Bilmem ne alacaklarının bilmem ne üzerinden vergilendirilmesinde 15 olan katsayı zamazingosunu 31 aralığa kadar 5 e düşürdük falan gibisinden..

Maksat kağıt üzerinde işler güzel gözüksün..Biz çalışıyoruz hadi sizddeeee...

Yabancıyı böyle mi kandıracaksın..

Sayfa 547/1032 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •