Sayfa 55/164 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1305 madde; 433 - 440 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    birileri aynı oranları vermiş ama isimleri değiştirmiş gibi... neyse fazla kalmadı...hayırlısı ile bu seçim bir olup da bitsin...
    Su akar yolunu bulur hayırlısı olsun inşallah,hisselere gelince elbette tercih ve nasip işi tecrübede önemli tabi,dilerim herkesin gönlüne göre olur,ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Su akar yolunu bulur hayırlısı olsun inşallah,hisselere gelince elbette tercih ve nasip işi tecrübede önemli tabi,dilerim herkesin gönlüne göre olur,ytd.
    aynen öyle dostum...gönül tüm ky dostların borsadan kazanmasından yana...siyasi tartışmalar da boş...bu güne kadar kimse kimsenin siyasi fikrini değiştirdiğini görmedim...herşey memleketimiz için hayır uğurlu olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    birileri aynı oranları vermiş ama isimleri değiştirmiş gibi... neyse fazla kalmadı...hayırlısı ile bu seçim bir olup da bitsin...
    KONDA'dan 7'li masaya 'Seçim anketi' kıyağı! "Erdoğan'dan sil Kılıçdaroğlu ve Akşener'e yaz" operasyonu!
    Konda "son seçim anketi" diye yayınladığı grafiklerde adeta seçmenin aklıyla alay eden bir operasyona imza attı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm bilimsel anket sonuçlarında farkla önde olduğu seçim arefesinde görülmemiş bir manipülasyona imza atan Konda Erdoğan dahil diğer Cumhurbaşkanı adaylarının oylarını alıp Kemal Kılıçdaroğlu'na yazdı. Gerçeklikten uzak anket sonuçları paylaşan Konda, baraj altına kadar gerileyen İYİ Parti'ye de kıyak geçerek oylarını neredeyse iki katına çıkarmış gibi gösterdi
    KONDA’dan 7’li masaya ’Seçim anketi’ kıyağı! Erdoğan’dan sil Kılıçdaroğlu ve Akşener’e yaz operasyonu!
    ABONE OL
    Türkiye'de bilimsel yöntemlerle gerçekleştirilen hiçbir ankette Kemal Kılıçdaroğlu önde değilken seçime 3 gün kala KONDA isimli şirketi son seçim anketi olarak yayınladığı grafikte adeta seçmenin aklıyla alay etti. Kemal Kılıçdaroğlu'nu aradaki farkı kapatmış gibi gösteren Konda bununla da yetinmeyip Hem Başkan Erdoğan'ın, hem Muharrem İnce'nin oylarını alıp neredeyse olduğu gibi Kılıçdaroğlu'na vererek 7'li masayı Erdoğan'ın önünde göstermeye çalıştı.

DİĞER ADAYLARIN OYLARINI SİLİP KILIÇDAROĞLU'NA EKLEMİŞLER!

Kılıçdaroğlu'na gelen anketlerde dahi kendisini önde gösteren bir çalışma yer almazken Konda'nın diğer adaylardan sildiği oyları direkt Kemal Kılıçdaroğlu'na yazması tepki çekti.

ERDOĞAN'IN OYLARINI SİLİP KILIÇDAROĞLU'NA EKLEMİŞLER!

Konda akıl sınırlarını zorlayacak şekilde siyasette görülmemiş bir oy devşirmesi yaparak Erdoğan'ın puanlarını silerek direkt Kemal Kılıçdaroğlu'na ekledi.

KONDA'NIN YOLLARI KİMLERLE NEREDE KESİŞİYOR?

KURUCUSU ALMAN DERNEĞİNİN TEMSİLCİSİ!

KONDA kurucularından Bekir Ağırdır'ın Türkiye'de bölücü yapıları desteklemesiyle tanınan Alman Heinrich Böll Stiftung Derneği'nin Türkiye temsilciliğinde görev aldığı belirtiliyor.

KIZI HDP'DE EŞBAŞKANLIK YAPTI

KONDA'nın kurucusu Tarhan Erdem'in kızı Ayşe Erdem, HDP İstanbul İl Eşbaşkanlığı yapmıştı Ayşe Erdem hala HDP ile çalışıyor. Erdem'in "Kararsızları HDP'li yapacağız" gibi demeçleri biliniyor. O dönem Ayşe Erdem ailesinin en büyük destekçisi olduğunu belirterek, "Babam bana çok doğru bir iş yaptığımı hissettiriyor" demişti.

OĞLU DA ERDOĞAN GİTSİN VİDEOSU ÇEKMİŞ!

7'li masa adına operasyon çeken Konda'nın kurucusu Tarhan Erdem'in oğlu Aydın Erdem "Erdoğan'ın gitmesini" istediğini açıkladığı video ile de biliniyor...

7'li masa adına operasyon çeken KONDA'nın Kurucusu Tarhan Erdem'in oğlu Aydın Erdem 'Erdoğan gitsin' videosu çekmiş!

Seçim Sonuçları linkine tıklayarak 14 Mayıs Pazar günü adayların ve partilerin oy oranlarını canlı olarak takip edebilirsiniz.

4. ben siyaseti de anketleri de aylardır çok yakından takip ediyorum...benim gördüğüm ve bildiğim önemli bir fark ile kk kazanıyor...ama yine de seçimlerin bir sonucunu görmek lazım...ben halkın da nabzını iyi tutarım ...türkiye geneli de takip ederim..hep aynı fikre sahip oluyorum...bakalım sonuçlar nasıl olacak ?? hep birlikte göreceğiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben siyaseti de anketleri de aylardır çok yakından takip ediyorum...benim gördüğüm ve bildiğim önemli bir fark ile kk kazanıyor...ama yine de seçimlerin bir sonucunu görmek lazım...ben halkın da nabzını iyi tutarım ...türkiye geneli de takip ederim..hep aynı fikre sahip oluyorum...bakalım sonuçlar nasıl olacak ?? hep birlikte göreceğiz..
    Güneş balçıkla sıvanmaz dostum bu millet emperyalist güçlerin uzantılarına bu ülkeyi teslim etmez oyun büyük abd kaynaklı emelleri herkesin malümu.milletimiz ve bütün iyi insanların mazlumların dünyanın hayrına olsun inşallah.Hoşça kalın.

6. Milleti düşmanlaştırma politikasının tipik örneği.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Milleti düşmanlaştırma politikasının tipik örneği.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birisi cikti "Ben BOP'un eşbaşkaniyim" dedi, bulaşık tabletinin biri de bu millet emperyalistlerin uzantilarina bu ulkeyi birakmaz diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Güneş balçıkla sıvanmaz dostum bu millet emperyalist güçlerin uzantılarına bu ülkeyi teslim etmez oyun büyük abd kaynaklı emelleri herkesin malümu.milletimiz ve bütün iyi insanların mazlumların dünyanın hayrına olsun inşallah.Hoşça kalın.
    : bravo tam isabet !! Halen daha meselenın patates soğan olduğunu sananlar var !! Harbi ne oldu o soğanlara benim burada 6 tl ye kadar düşmüş ,, zelınsky denen adam Ukraynaya demokrasi ,özgürlük ,nato ve batılılaşmayı vaat etti , ne oldu sonuç yok ettiler Ukraynayı,, Allah korusun iradesı zayıf insanların elinde ülkemizde bir oyuncak gıbı kullanılabilir batı tarafından , Ukraynaya acımayanlar bıze hıcmı hıc acımazlar ,çok basit pencereden bakılıyor olaylara , bu ülke emperyalistlerin güdümüne gırerse bır 100 yıl daha belımızı doğrultamayız !! Vatan ,millet için hangısı hayırlı ise rabbım onu nasıp etsin !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 55/164 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •