Sayfa 55/90 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1.  Alıntı Originally Posted by Felipe81 Yazıyı Oku
    Ankara da yeni imar geçen mavi göl den arsa alınabilir.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mavi göl planına dava açıldı, durum muallak.. tapularda tedbir var ve satış yapılamadığı söyleniyor..

2. Ben yeni satış yaptım. İmar yolları açıldı planlar belli. Bide arapların ilgisi olduğu söyleniyor.. Mamak tapuya gidip yada belediyeyi arayıp sorun. Daha net cevap alırsınız.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dodurgada arsasi olan arkadaslara sormak istiyorm. Hac metrekate tarlaniz vardi ve imar cikince kac m2 arsa kaldi bana soyleyebilir misinz? Benden yapilan kesintinin dogru olup olmadigina bakacam da.

4. Dodurgada sözleşme yapanlardan %59 kesinti yapıldı.

5. Ankara Arsa Güncel Bilgiler;

**Gölbaşı Hacılar Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı ilan edildi.
    **Eskişehir Yolu,Ballıkuyumcu Mahallesi Kent Giriş Bölgesi 5000 ve 1000’lik çalışma askıya çıktı.
    **Karataş mahallesi otoban üstü Kentsel Dönüşüm ve Gelişme Alanı ilan edildi.
    **Fevziye ve Şehitali mahallerinin planlarında genişleme yapıldı.
    **Dodurga mahallesinin imar planı konut 1,75 —konut+ticaret 2 emsal olarak onaylandı ve tapu aşamasına geçildi.(Yatırımcılarımıza hayırlı olsun)
    **Pursaklar Fuar Alanı’nın yapımı için ihaleye katılan olmadı.
    0506 744 18 11

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. [QUOTE=Mehmettk71;1487245]Ankara Arsa Güncel Bilgiler;

**Gölbaşı Hacılar Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı ilan edildi.
    **Eskişehir Yolu,Ballıkuyumcu Mahallesi Kent Giriş Bölgesi 5000 ve 1000’lik çalışma askıya çıktı.
    **Karataş mahallesi otoban üstü Kentsel Dönüşüm ve Gelişme Alanı ilan edildi.
    **Fevziye ve Şehitali mahallerinin planlarında genişleme yapıldı.
    **Dodurga mahallesinin imar planı konut 1,75 —konut+ticaret 2 emsal olarak onaylandı ve tapu aşamasına geçildi.(Yatırımcılarımıza hayırlı olsun)
    **Pursaklar Fuar Alanı’nın yapımı için ihaleye katılan olmadı.
    0506 744 18 11

7. dodurgada plancı mal sahiplerini aramaya başlamış,gelin hisselerinizi devredin diye..

8. Değerli hissenet takipçileri aylık olarak düzenlediğim güncel yatırım bilgilerini paylaşacağım.

Dodurga Otoban içi:

Bölgede yaklaşık dört yıllık imar-plan sürecinde sona gelinmiştir.İmarlı tapular hazırlanmıştır ve mal sahiplerine dağıtılacaktır.Planlama şirketiyle görüşmeler doğrultusunda,tapular noter huzurunda,planlama şirketinde verilecektir.Kop payları için bazı yanlış bilgilendirmeler olmuş.Kop paylarını hizmet bedeli olarak planlama şirketine vekaleten satış yapılarak geri verilecektir.Kop payları mal sahiplerinde kalmayacaktır.Planlama şirketi ile sözleşme imzalayan bir çok yatırımcı görüyorum,malesef sözleşme yapmayanların yerleri 0.50 emsal olarak çıkmıştır.

İmar sonrası fiyatlar için sorular geliyor.Satış dönemine başlanmadığı için şu anda net bir fiyat maalesef belirleyemiyoruz.Bölgeye olan arz-talep oranı fiyatları belirleyecektir.Tahmini m2 fiyatları 1.000-1.250 tl bandında başlayacaktır ancak kesin bir fiyat söz konusu değildir.

Yatırım açısından baktığımızda tarla vasfında en çok kazandıran bölge olmuştur.Çok fazla üzerine düştüğümüz bir bölgeydi ve karşılığını en iyi şekilde verdiğini düşünüyorum.Yatırım yapanları tebrik eder,hayırlı olmasını diliyorum.

2 emsal ticari alanlar(50m lik bulvar üzeri-35m lik bulvar üzeri)-1.75 emsal konut alanları mevcuttur.

Sayfa 55/90 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •