Sayfa 550/759 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir gün gelecek blcytın tavan yaptığını görebilecek miyiz acaba ??
    Hemde tavan tavan görmek muradımız.

2.  Alıntı Originally Posted by sakin Yazıyı Oku
    Hemde tavan tavan görmek muradımız.
    Kendimizi biraz darı ambarında hissedelim...moral oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    düşüş trendimizi yukarı kırmışız dostum...grafiğin için teşekürler... durmak yok...yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    2017 yılında yıllıkta 15 milyon kar açıkladığı vakitte patron 1,30 lardan ta 2,00 a kadar bir kaç milyon lot toplamış idi..yanlış hatırlamıyorsam 3,5 milyon adetti...2018 yılında karı 26,3 milyona çıktı ve bu yıl da yıllık karının 33-35 milyon olmasını bekliyorum...ama hissenin fiyatı hala 2017 yılı fiyatlarındadır...ve patronun en son aldığı fiyatların aşağısındadır..

patron herhalde borsadaki sığlıktan korkmazsa daha çok toplayacak da..ama çok aşırı sığlaşmasını istemiyor...ama piyasa da bu güzel hisseyi fark etmiyor...bu iş nasıl böyle sürecek bilemiyorum..

yatırımcı da patron da hissenin fiyatının çıkmasını istiyor ama hisse çıkmıyor....
    yanlış hatırlamıyorsam İş yatırımı kullanıyorlar

5. bu gün çok güzel bir kapanış yaptık (1,78) ..endeksin %2 çıkmış iken biz %5,33 çıktık..oldukça güzel bir çıkış oldu...düşen endekste yerinde durarak direnmesini de bildik...çıkan endekste prim yapmasını da...hisse temel olarak ucuz olduğu için endeksten pozitif ayrışmaya devam ediyoruz...hayırlı uğurlu olsun...umarım en kısa sürede 2,00 ın üzerine atarız...sonrasında yeni hedefleri belirleriz...

6. Patron iş yatırım kullanıyor ama bence patron değil hissenin oyuncu tarafından sahiplenmesi gerekiyor.. Hisse görünürde ilk defa oozitif ayrıştı bu iyi ama hareket devamlı olacakmı yoksa bildiğimiz blcyt hareketine mi dönüşecek görecez...

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Patron iş yatırım kullanıyor ama bence patron değil hissenin oyuncu tarafından sahiplenmesi gerekiyor.. Hisse görünürde ilk defa oozitif ayrıştı bu iyi ama hareket devamlı olacakmı yoksa bildiğimiz blcyt hareketine mi dönüşecek görecez...
    Karlılığın artmasına bağlı,,,,hükümet imalat ve ihracat şirketlerini destekleme kararı aldı,,,bu güzel haberle Blcyt,daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 550/759 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •