Sayfa 550/983 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7862 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. bank of amerika dün aldı bugün dağıtıyor gerçek adreslerine gönderiyor .
    yatırım tavsiyesi değildir

2. sn kartopu hocam yapı kredi robotu bu gün de iş başında gibi ama fazla yüklü degil bu gün sanırım bu robotları kaldıracak spk aslında veya kademelere yazan en az yarım saat silemiyecek yazdıgını bakalım bu robotlar ne yapacak
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Satın Enigma,

Bugün alış satış farkı genelde eksi yönde şuanda -47000 lot,
    ayrıca bugün ekürler tavanda olmasına karşı bizim Otobüs dar bantta hareket ediyor ?

4.  Alıntı Originally Posted by sam14 Yazıyı Oku
    Satın Enigma,

Bugün alış satış farkı genelde eksi yönde şuanda -47000 lot,
    ayrıca bugün ekürler tavanda olmasına karşı bizim Otobüs dar bantta hareket ediyor ?
    sn sam14 meyve veren agaç taşlanırmış o hesap bunun bu kadar güzel meyvesini yemek için sanırım çok büyükler arasında savaş başlayacaktır şimdilik birileri robotlarla böyle gösterip dursunlar işlem hacmi de iyice dar 270-280 bin lot işlem var sıkıştılar belli

5. Sayın Mercek2,
    haklısınız ,işlem hacmi düşük bugün, bizde köşeye saklandık bekliyoruz kaderimizi,

6. sermaye 24 milyon
    kar 618 milyon
    halka açıklık%27.52
    piyasadaki lot sayısı:6 604 800

eee bu meyvelik bag birileri tarafından tabiki kavga gürültü ele geçirilecek başka da bir şey söylemeye ne gerek var sabır etmekten başka
    varmı bir örnegi daha imkb de ben göremiyorum gelecegi parlak işler tıkır tıkır yürüyor patron saglam daha ne diyelim

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sermaye 24 milyon
    kar 618 milyon
    halka açıklık%27.52
    piyasadaki lot sayısı:6 604 800

eee bu meyvelik bag birileri tarafından tabiki kavga gürültü ele geçirilecek başka da bir şey söylemeye ne gerek var sabır etmekten başka
    varmı bir örnegi daha imkb de ben göremiyorum gelecegi parlak işler tıkır tıkır yürüyor patron saglam daha ne diyelim
    Şu egeen den siz gibi filozof gibi birkaç kişi daha gelse umutvar olacağım 😅

8. Sepekler top çeviriyor hissede .

Sayfa 550/983 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •