Sayfa 555/1005 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Viop LII

1. Az para olunca mecburen kısa vadeli kredili oynanıyor, zaman baskısı vs hata yaptırıyor.

%50 her zaman kenarda durmalı akşam üzeri fırsatlara bakmalı bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bofa 10.000 kontrat ilave long poz açmış..31.000 kontrata çıkmış... Bugün de güzel shortçu toplamışlar....9400 kontrat diper short var...40.750 kontrat diğer short oldu
    Endeksi de sınırda kapattılar...

Bugün piyasayı ağırlıklı YF ve bofa dan enerji hisselerini satanlar strese soktu...İyi de oldu... ileriki günlerde kartlar yeniden karılır enerjilerde... O sektör daha çok su götürür...

Ama günlük kapanışı teknik olarak sat yapmadılar.
    YF ve bofa 3 milyar tl mal boca ederken yanında bir de ilave tacirler varken endeks devre kesmeyi bırak sert düşmüyorsa daha sert dönüş vakti değildir bence..

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Çok işlem yapıyorsun dostum.
    2 kazansan da 3.de geri veriyorsundur.
    Takip etmek mümkün değil.
    Tek yön x/flat daha verimli olur bence.
    Bol şans.
    abi grafik atmayayım
    SATIYOR bir rakamdan, 5 dakika sonra dönüp sürüyor yukarı
    ALIYOR, dönüp basıyor
    sisteme uyayım dedim, öğleden önce 2 kere denedim... 1000 puan verdi, beğenmedim maliyetine çıktım

lot sayıyorlar

1 haftadır THY aynı yerde idi... bugün tahtada AHLATÇI'yı yakaladılar verdiler eline

vop tahtası zaten berbat.. kademelerde 1-2 lot oluyor

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Çok işlem yapıyorsun dostum.
    2 kazansan da 3.de geri veriyorsundur.
    Takip etmek mümkün değil.
    Tek yön x/flat daha verimli olur bence.
    Bol şans.
    1 saatte 742 den 724 e 18.000 puan sattı
    geri döndü 738 yaktı... 14000 puan

18.000 puan satılmış piyasa 14.000 puan geri alınırmı ?

(hem spotta 3 milyarlık mal satmışsın, hemde dün satmışsın.. yabtksoran 29,53 ten 29,24 e gelmişkene )

ALINMAZ

ama galektersiz işte

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    1 saatte 742 den 724 e 18.000 puan sattı
    geri döndü 738 yaktı... 14000 puan

18.000 puan satılmış piyasa 14.000 puan geri alınırmı ?

ALINMAZ

ama galektersiz işte
    Haklısın da işte aşağı doğru verdiği 20.000 den 10-12 K al veya tam tersi yeter.
    Reverse kafa karıştırıp yön duygunu götürüyor.
    Grafik baksan bile adam paçavraya çeviriyor dakikalıkları.

6. Yapı ve kredı bankası a.s. (“banka”) sermayesının %27,02’sıne tekabul eden ve sahıbı oldugumuz toplam 2.282.666.574 tl nomınal degerlı payların 575.000.000 tl nomınal degere kadar olan kısmının (“paylar”) (cıkarılmıs sermayeye oranı %6,81), hızlandırılmıs talep toplama yontemı ıle borsa dısında kurumsal yatırımcılara satıs ıslemı (“ıslem”) kapsamında cıtıgroup global markets lımıted, j.p. Morgan securıtıes plc ve merrıll lynch ınternatıonal musterek koordınator ve talep toplayıcılar (****t global coordınators and ****t bookrunners, “musterek koordınator ve talep toplayıcılar”) olarak yetkılendırılmıs ve satıs surecı bugun baslamıstır.

2 gündür... bloombergde
    TURİZM sezonunda beklenilen DOLARIN gelmeyeceği, şu herşey dahil sistemin yabancıya pahalı geldiğini konuşuyorlar

geçen günü, ev fiyatları nasıl yükseltilir yazmıştım ya

ENFLASYON ile gıda fiyatlarını tavana çekiyorsun ve bununla TURİZM GELİRİNİ vuruyorsun

bu da ; hesap edilmiş hareket

sağlayan BOPÇU'dan ALLAH RAZI OLSUN

kafaya koydu, BATIRMADAN KOYVERMEYECEK ÜLKEYİ...

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Yapı ve kredı bankası a.s. (“banka”) sermayesının %27,02’sıne tekabul eden ve sahıbı oldugumuz toplam 2.282.666.574 tl nomınal degerlı payların 575.000.000 tl nomınal degere kadar olan kısmının (“paylar”) (cıkarılmıs sermayeye oranı %6,81), hızlandırılmıs talep toplama yontemı ıle borsa dısında kurumsal yatırımcılara satıs ıslemı (“ıslem”) kapsamında cıtıgroup global markets lımıted, j.p. Morgan securıtıes plc ve merrıll lynch ınternatıonal musterek koordınator ve talep toplayıcılar (****t global coordınators and ****t bookrunners, “musterek koordınator ve talep toplayıcılar”) olarak yetkılendırılmıs ve satıs surecı bugun baslamıstır.
    İlginç bir karar oldu. Yorumunuz nedir ?

Sayfa 555/1005 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •