Sayfa 556/1023 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Milli Gazete: Gül'ün ofisine bir konvoy girdi, korumalar görüntü alınmasına izin vermedi. Uzun ve çok fazla koruma ile donanmış konvoyun içindeki ziyaretçinin kim olduğu bilinmiyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Ben ne tayyörü ne meloyu nede güloyu tutmiyem. Bana ilber oltaylı veya uğur Dündar gibi bir başkan lazım ama olmaz o iş hayel.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Milli Gazete: Gül'ün ofisine bir konvoy girdi, korumalar görüntü alınmasına izin vermedi. Uzun ve çok fazla koruma ile donanmış konvoyun içindeki ziyaretçinin kim olduğu bilinmiyor.
    efkan ala olabilir mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    efkan ala olabilir mi
    Konvoydaki neredeyse tüm araçlar plakasızmış. Plakasız araçlarla bu kadar büyük bir konvoy ile Türkiye'de sadece belirli bir kişi dolaşabiliyor diyorlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ben ne tayyörü ne meloyu nede güloyu tutmiyem. Bana ilber oltaylı veya uğur Dündar gibi bir başkan lazım ama olmaz o iş hayel.
    şu ilber'den mi bahsediyorsunuz..

xxnadu11 Guest
    Bence .

Burada .
    Bir farkli gorus.
    Gidin bankalarin mobil subesine..
    Bir bakin...
    Size onerilen faiz 10.30 10.65. vs vs
    Bakin
    Ne anlama geliyor.
    Bcnce 3 anlami var.
    1
    Baski var bize.
    2
    Kredi veremiyorum. Mevduate ihtiyacım yok.
    3.
    Ulke batti. Ben temkinli olmaliyim.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    şu ilber'den mi bahsediyorsunuz..

Bu tür videosu bulunmayacak kaç adam var. Bi ara konuşmaları, övgüleri geç; devlet genelgeleri, basılan madeni paralarla övülmüş desteklenmiş birinden bahsediyoruz. Bence de uygun aday değil ama defosu bu mu ilber ortaylinin.

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    "Trend is your friend" , arkanıza yaslanın ve FED in faiz artırımlarına devam etmesini bekleyin........... DXY de benim indicatör USDCAD dir o yükselince diğerleri de takip ediyor........

Ne döviz cinsi borçlarımız azaldı ne de böyük iş adamlarımızın bankalara çektikleri restler sona erdi............... Daha karpuz keseceğiz diye düşünüyorum
    Ben olsam USD/CAD i şu anda indikatör almazdım.Halihazırda para bol ve kendisi yağlı kazık üzerinde durmadığı için başgan Trödu'nun eli rahat.Trump hamlesini yapsın ben ona göre ayar çekerim diyor.11 Temmuzda onların PPK sı var.Ondan sonra daha sağlıklı bir parite görmek mümkün olur.
    Ayrıca henüz karpuz mevsimi değil,tufanda karpuz kabak çıkabilir.Canan Hoca der ki her meyveyi sebzeyi mevsiminde yeyin.

Sayfa 556/1023 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •