Sayfa 56/165 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1313 madde; 441 - 448 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Bu şirketin batırılması prestijlerini zedeler bir çözüm bulmaları lazım

2. Ortadoğu enerjinin 1/3 ortağı Hüseyin yazıcı nin ayrılma isteği olmuşsa onun payları kphol tarafından alınabilir.

3. bistin istekleri dikkate alınarak yeni basvuru ile donecektır. çunku denetim raporları ve sirketin 2020 deki durumu iyi.
    genel kurula katılan olursa daha net ve dogru haberler ortaya çıkar.

4. Sayın carizna zate ortadoğu enerjiyi almayı düşünüyorlardı değerleme raporu bekleniyor deniliyordu

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sayin alper11 ben de herkes adina umitliyim, moral kaybetmeyin.. pazartesi icraata baslayacaklarini saniyorum..yoksa diger hisseleride sirayla riske girer...cunku hersey birbirine zincirleme baglidir..patronlar, bankalar ,krediler, is alacaklari kisler ve borsadaki diger sirketleri ve ortaklari..
    Dostum diğer şirketler niye riske girsin.
    Hepsi ayrı sektörleri faliyetleri var ..yesil yapı 3 aylık 15 milyon kâr etti..yesil yatırım hol özkaynak lar 250milyon a yakın bedelsiz potansiyeli en yüksek şirketlerden biri ygyo da haziran ayında ciddi gayrimenkul satıldı..yorum yaparken dikkatli olun lütfen..

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme

6. Sayın ulver kphol yönetim kurulu başkanı kamil engin yeşil degil mi şirketi ben mi yöneltiyorum da bu hale geldi biz onu kastediyoruz

7. Sayın ulver sayfa 44 te denetçinin raporu var bi oku orda ne diyor adamlar kapatma sebebi olarak kamilin şirketlerinden bahsediyor

Sayfa 56/165 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •