Sayfa 563/1200 İlkİlk ... 634635135535615625635645655736136631063 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Düzeltme kaçınılmaz gibi borsada sankim.

Ama ben satış yemeyecek hatta prim yapacak kağıtlara bakıyorum.

Endeks çokta önemli değil.

Bir sürü primsiz kağıt var. Bunlar bir şekilde endeksle dengelenecek.

Yani kendi açımdan deli rally devam. Önemli olan doğru kağıt gerisi yalan. ;)
    Merhaba Sayın Sacrosanct,
    Aynen devam...Bir kaç kağıt (AEFES, ISGYS, NUGYO ve BURCE ) beğendim.Yorumlarınızı dinlemek beni mutlu eder.Teşekküler..

2. [IMG][/IMG]

Sacrosanct grafikle ilgili olarak.ilk olarak çizgiler doğru mu çekilmiş.ikincisi uzun yıllar süren düşen kanal kırılmış ve pull back mi yapıyor.yani doğru mu düşünüyorum.teşekkürler..

3. Sacro üstad sayfa 557 de haftalık bir ipeke grafiği paylaşmıştım.. bi bakmanız mümkünü yırumunuz benim için çok kıymetli.. birde bu yapı kredi tamamen endeks kağıdımıdr.. dolar bazlı grafikte gerçekten bedava görnüyor.. endekstan ayrı hareket edebilirmi? Ayrıca cuma günü karanlık odaya 4.38 girip 4.42 çıktı buda bana garip geldi.. şimdiden teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by alpialp Yazıyı Oku
    Sacro üstad sayfa 557 de haftalık bir ipeke grafiği paylaşmıştım.. bi bakmanız mümkünü yırumunuz benim için çok kıymetli.. birde bu yapı kredi tamamen endeks kağıdımıdr.. dolar bazlı grafikte gerçekten bedava görnüyor.. endekstan ayrı hareket edebilirmi? Ayrıca cuma günü karanlık odaya 4.38 girip 4.42 çıktı buda bana garip geldi.. şimdiden teşekkür ederim
    grafiğine bakmıştım bence gayet güzel çizmişsin. Ama yakın stoplara bağlı kalmalısın. Büyük resmi güzel. Yükselen stoplarla taşınır.

yapıya gelecek olursak. tam anlamı ile bir endeks kağıdı değildir kendileri. Endeksin kötü zamanlarında yükseldiği. iyi zamanlarındada düştüğü çok olmuştur.

Ayni bu düzeltmede satış yemeyebilir. zaten yükselmediki düşşün hesabı. he düşerse zaten bedava olan hisse fiyatı dahada bedavalaşacak. :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    grafiğine bakmıştım bence gayet güzel çizmişsin. Ama yakın stoplara bağlı kalmalısın. Büyük resmi güzel. Yükselen stoplarla taşınır.

yapıya gelecek olursak. tam anlamı ile bir endeks kağıdı değildir kendileri. Endeksin kötü zamanlarında yükseldiği. iyi zamanlarındada düştüğü çok olmuştur.

Ayni bu düzeltmede satış yemeyebilir. zaten yükselmediki düşşün hesabı. he düşerse zaten bedava olan hisse fiyatı dahada bedavalaşacak. :D
    Çok çok teşekkür ederim..

6. Sacrosanct hocam derimde bozulma var mı cuma kapanışta.

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Sacrosanct hocam derimde bozulma var mı cuma kapanışta.
    bozulma yok. başlangıç noktamıza döndük sadece. buralarda taban süreci yapacak diye düşünüyorum.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    bozulma yok. başlangıç noktamıza döndük sadece. buralarda taban süreci yapacak diye düşünüyorum.
    İnşallah endeks düzeltme yerse uymaz ben şahsen pazartesi endeks düşüşe devam ederse maliyetten verebilirim

Sayfa 563/1200 İlkİlk ... 634635135535615625635645655736136631063 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •