Sayfa 563/997 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Ne zaman? 😭😭😭

Ben evimimin yakınındaki nalburda Çbs'nin boya ürününü bulabilirsem belki ozaman.Kira geliri ile bilanço istediğimiz büyüklüğe erişmez.Arsasını satsa bile fabrika kurabilmek için şirkete yine arsa lazım.Arsayı sermaye olarak kullanabilir mi? Bence kullanamaz.Arsa şirketin demirbaşı.Bence Çbs'nin şu an aktif kaç şirketi varsa hepsini birleştirse belki borsada işlem görebilecek büyüklükte sermaye oluşur.

2.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Ne zaman? 😭😭😭
    ne zaman yeni 2512 kişiler bulmak isterse .

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku

Ben evimimin yakınındaki nalburda Çbs'nin boya ürününü bulabilirsem belki ozaman.Kira geliri ile bilanço istediğimiz büyüklüğe erişmez.Arsasını satsa bile fabrika kurabilmek için şirkete yine arsa lazım.Arsayı sermaye olarak kullanabilir mi? Bence kullanamaz.Arsa şirketin demirbaşı.Bence Çbs'nin şu an aktif kaç şirketi varsa hepsini birleştirse belki borsada işlem görebilecek büyüklükte sermaye oluşur.
    yakında evinin yakınında internette her yerde bulucan ama çbs ye faydası olmayacak isim hakkı ile takkeler kazanacak .al takke ver külah şirketlerin hepsi aynı diye hayal kuruyorum.ömür yeterse hayal gerçek olur lakin ne zaman soru işareti burda...varmı gerçek cevap verecek hayal olmayan..

4. 2 onur 2 senin yorumun ne dır .

5. akant 2017 Çavuşoğullarının ne yapmak istediğini anlayabildin mi?

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    akant 2017 Çavuşoğullarının ne yapmak istediğini anlayabildin mi?
    işlem görüyor olsa keriz silkmesi eskilerin kaba tarifi..sanırım mahkeme öncesi temize çıkma bak biz arsayı kira ya verdik ,isim hakkı anlaşması yaptık,bilanço açıkladık kimse bize hesap sormasın
    hayal ve komple teori tabiki benim düşüncem .en iyisini a.b.o bilir..

7. Evet. Tahminin doğru.

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Evet. Tahminin doğru.
    peki süreç nasıl olur sence..

Sayfa 563/997 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz