Sayfa 57/204 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1628 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 06onur Yazıyı Oku
    Hedef portföyün buluşmasını aktaran ortaklara teşekkür ediyorum. Hedef cirodaki artış bilgisini içeriden almışlardır diye tahmin ediyorum. Ancak oran bana düşük geldi, şahsen ben ciroda tl de %100 den daha fazla bir artış bekliyordum. Demek ki beklentilerimizi gözden geçirmek lazım.
    Analist toplantısında da söylenmişti. Genel olarak muhafazakar yapıyorlar tahminleri

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Sehven % 60 yazmıştım, doğrusu % 40 olacak.
    O zaman dovizde yüzde 42,85 artış öngörmüşler.

Dolar kurunu 44 TL olacağını düşünmüşler.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Analist toplantısında da söylenmişti. Genel olarak muhafazakar yapıyorlar tahminleri
    Bence de. Ard yeni o kadar iş almasa zaten yüzde 100 artış yapardı zaten.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4. Yeşil kapanış yapacak. Ralliye devam mesajıdır bu.

5. BIST negatif kapamasaydi daha farklı olabilirdi. Yarın bistin seyri önemli. Miatekin tekrar tavan yapma durumu var. Ardyz hariç tüm hisselerin amansız müritleri var. Eskiden Sasa sonra enerjiler şimdilerde ise bunlar neyse Bizim sektörden yükselmesinin zararı yok, ucuzlugumuz aşikar hale gelir.

6. Yazılım sektörüne topyekün bir satış dalgası gelmedikçe Ardyz yöne yukarı olacaktır diye düşünüyorum. Buralarda kendini dinlenmeye alması göstergeleri soğutması güzel. Perşembe merkez bankası faiz kararı var endex faiz kararına kadar baskı altında olacaktır ama Ard genelde puslu havaları sever. 60 lara yolculuk beklerim bu hafta

Yazılım hisselerinde 4-5 tavan ve yeşillik göze çarpıyor,yarın da olumlu hava devam eder diye düşünüyorum,,ard ise hep 3 gün düzeltme yapıp yoluna devam ediyor.Bu arada şirket bi bomba haber gönderse roket olur.

8. Tam da ardyz den beklediğimiz tarzda bir kap attı vbtyz.

Sayfa 57/204 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •