Sayfa 579/634 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629 ... SonSon
Arama sonucu : 5067 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bist100 1 ocak tan bugüne usd bazda %17 artış sağlarken asels aynı zaman diliminde %10 yapabilmiş.
    Bistin oldukça gerisinde bir hareketi mevcut

2. Senin o anahtarını alıcam Sayın Junge ; Ben de gecikme olur sonuçta değişiklik olmaz.... Bu tahtayı yapana çok fena ayarım ondan yazmıyorum. Yoksa bir yere gittiğimiz yok buralardayız.

İçimden onun bildiği borsanın da ........... yapacağı tahtanın da .......... diye böyle şeyler geçiyor. Asa onun elinde şimdilik sabretmekten başka bir şey gelmiyor elden.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Senin o anahtarını alıcam Sayın Junge ; Ben de gecikme olur sonuçta değişiklik olmaz.... Bu tahtayı yapana çok fena ayarım ondan yazmıyorum. Yoksa bir yere gittiğimiz yok buralardayız.

İçimden onun bildiği borsanın da ........... yapacağı tahtanın da .......... diye böyle şeyler geçiyor. Asa onun elinde şimdilik sabretmekten başka bir şey gelmiyor elden.
    Yarısını maliyetimden elden çıkarmıştım pişmanda değilim, senin 6$ beklentin vardı sanırım. hisse 15$ olacakki geriye kalandan sana bir anahtar düşsün

4.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Yarısını maliyetimden elden çıkarmıştım pişmanda değilim, senin 6$ beklentin vardı sanırım. hisse 15$ olacakki geriye kalandan sana bir anahtar düşsün
    Ralli başlarsa kısmet belki Senin anahtarda kısmet olur. Olmadı Elimizdekilerden kazandığımız yeter. Şimdilik milleti gaza getirmiş gibi olmayayım bu hisse bir gitmeye başlarsa bu iş yularını kopartmış at misali olur. Endekse katkı içinde el mecbur. Bilanço geldiği gün tahtacısının suratını görmek isterdim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    aselsan günlükte ve 4 saatlik grafikte negatif uyumsuzluk var

kırdığı kanalı test etmek isteyebilir , 50,20 lere denk geliyo

bilgilerinize
    Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,364
    ASELSAN yabancı oranı 6 Şubat 2024 % 31,96. 7 Şubat 2024 % 32,18.
    Fark % 0,22. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Bofa 3 gündür satıyor.Bakalım nereye kadar...

Riyad' dan olası bir haber gelme olasılığına karşı, bu ısrarlı satışın nedenini anlamak zor.

Sayfa 579/634 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •