Sayfa 58/211 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Endeks gün içi tepeye yakın almanız daha mantıklı en azından satım düşeceği kadar düşmüştür riskiniz % 5-10 dur ama aşağı dönerse de iyi kar bırakır.Düzeltme gün içi 500-1000 puan arası.Yatayda mal almak yazı tura

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tsk.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by antilya Yazıyı Oku
    imkb 30 Satım varantlarından satın alan var mı aranız da bugün satım varantlarında büyük alışlar olmuş
    Ne kadarlık olmuş ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Hocam bayram sonrasi ilk islem gununden bugune dün 18den alip bugun 35 den verdigim haijav la beraber %500 yaptim. kazandigim kaybettigime daha denk değil o sekil düşün :D bankalara tovbeliydim ama dün halktaki hareketi görünce dedim firsat bu firsat sendeki alacaklarimi bi alayim :D sonuc= Aldim :D

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    oncelıkle cevabınız ıcın tesekkurler pekı kac senedır varant pıyasasındasınız ....stratejınız nedır teknık mı calısıyorsunuz ...anladıgım kadarıyla toplamda zarardasınız

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Tüm varant işlemleri mi excelde tablomda tutuyorum. Varantta bu güne kadar totalim hep artıda.Öte yandan zarar ettiğim işlemlerim de yok değil. Ancak varant çok profesyonel bir yatırım aracı. Analiz ve psikolojiyi limitlerine kadar zorlayan bir yatırım türü. Vegas gibi 10 kazandım, 10 u basayım derseniz muhtemelen bir yerde terse gelirsiniz. Hele TR gibi seanslar kapalıyken borsayı etkileyebilecek her türlü gelişme olabilen yerlerde sıkıntılıdır.
    Kendi adıma yukarı trend yoksa varanta bulaşmam. Örneğin satım varantı hiç almam, petrol, döviz, endeks varantları almam. Çünkü analizlerini yapıp kestirim yapamıyorum. Bildiğim 1-2 hisse varantı dışında işlem yapmam. Piramit gibi kazandığım paranın çoğunu sağlama alıp kardan ayırdığım kısımla işlem yaparım vs vs...
    Bilmeyene, psikolojisini yönetemeyene tavsiye etmem...
    klasık az ama öz yatırım olan ama hıc uygulanamayanı uyguluyorsun helal olsun ıste ben de sadece garan varantı alım yapardım sonra secımlerde hepsını yatırdım gumledım cevap ıcın cok tesekkur ederım genelde kanal calısması mı yapıyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by radyologkadir Yazıyı Oku
    oncelıkle cevabınız ıcın tesekkurler pekı kac senedır varant pıyasasındasınız ....stratejınız nedır teknık mı calısıyorsunuz ...anladıgım kadarıyla toplamda zarardasınız
    1 sene olmak üzere.varant oynayan arkadaslara kizardim senin gibi secimlerde varantta yakalanip elindeki sermayeyi bitirdi sonraki secimlerde yine varanttan zararini cikardi ama. normalde ben hisseciydim cokda güzel hisseler yakalardim Docoyu 195lerden alip 300 lerden satmistim arena 2.78 yakalamistim 3.70 lerden vedalastim logoyu 15 lerden almistim fazla tutamadim elimde bjk gecen seneki harekette 4.08 alip 6.27 den vermistim sonra bi kac kere trade ettim fazlasinida aldim kisa günlük. Orgeyi 2lerden aldığım krontu 2.50 lerden banviti 2.40lardan almisligim var ama hicbirini tutamadim elimde :D sonra ne olduysa hic bulasmam dedigim varanta bulastim. Gecen sene tuclk te 3.30 lardan aldigim hisse 5.78 lerde brüt takasa girince değişti hersey. Ogün varant piyasasina dalmaya karar verdim. Darbeden sonra 0.80 lerden hem kozaa hem ipeke aldim 15 agustostu hic unutmuyorum sonra tahta kapanir mapanir diye sattigim hisselerin suanki durumu malum. Bir haftada filan 2 leri gördü bende arkasindan baktim. Ne diyolar vermeyince mabud neylesin sultan mahmud :D öyle ilginç hikayelerim var daha unuttuklarimda vardir. Zarardayim derken bu saydiklarima geriye dönüp baktigimda zarardayim yoksa suanda kafa kafayayim diyebilirim. Öyle yani.

Alıntı Originally Posted by radyologkadir Yazıyı Oku
    klasık az ama öz yatırım olan ama hıc uygulanamayanı uyguluyorsun helal olsun ıste ben de sadece garan varantı alım yapardım sonra secımlerde hepsını yatırdım gumledım cevap ıcın cok tesekkur ederım genelde kanal calısması mı yapıyorsunuz
    evet kanal ve teknik formasyona bakıp durum takaslarda da destek buluyorsa pozisyon açıyorum. Pozisyona aşık olmayıp gerektiğinde hızla çıkabiliyorum. 1-2 saat içinde çıktığım durumlarda olabiliyor. Salı günü tüpraş varantında macd al vermesi ile 0,08 den pozisyon açıp seans kapanmadan 0,11 den verdim. Ertesi sabah 0,13 den de verilebilirdi ama vadesi yakın bir varanttı....
    Neyse çarpılmamak en önemlisi...Herşeyin başı psikoloji.
    size de bol kazançlar
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

EKIIF.V 0,23 alış
    YKIJB.V 0,14 alış
    HAIUJ.V 0,22 alış

8. Eko varantin yukselmis yapi varantin satisa koyarsan 1 kademe alti halk satimda zararda suan şansın bol olsun.

Sayfa 58/211 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •