Sayfa 580/774 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Hayır diyene salon bile yok ama evet diyenin salonunda eşantiyon paketi bile hazır!israf harammış,kul hakkıymış,
    la fonten'den masal hepsi.!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    https://www.facebook.com/y.ozdil.yaz...8602437948967/

Jöleliye göre referandum sonucu EVET çıkarsa bakın neler olacak...

Kuzey Irak Türkiye'ye katılacak...

Azerbaycan Türkiye'ye entegre olacak ( bu katılmaktan farklı olmalı ) ve Türkiye'nin dört tarafı denizle kaplanacak...

Gülmelik.

Buradaki hayal tüccarı gibi.

Ciddiye almayın gülün geçin.

Hasta bunlar.

fornaks Guest
    Bende güzel bir bayana , seni öpmeme izin verirsen 17 Nisanda sana sürprizim var dedim. Önce tokat yedim, Şimdi karakolda ifade veriyorum.Ben de 17 Nisanı bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Türkiye'nin dört tarafı denizle kaplanacak...
    kutup ayıları da gelecekse evet diyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    https://www.facebook.com/karikateist...9940100103135/

17 Nisan...

Referandum'un sonucu %58 EVET...

ATV haber referandum sonrası olanları şimdiden açıklıyor...
    Çok ama çok saçma bir propaganda EVET'i mi destekliyorlar bunlar anlamıyorum ki

6.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Seçimde hile olmazsa ben bu milletin %70 hayır %30 evet oyu vereceğini yürekten inanıyorum. Bu millet her zaman üzerine düşen görevi yerine getirmeyi bilmiştir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    aynen öyle bu millet üzerine düşen görevi her seçimde yerine getirmiştir.

7. Evet simidi
    Evet makarnası
    Evet kömürü
    Evet şekeri (elma şekeri)
    ...
    ..

Bunların alınmasında BENİM VERGİMİN,
    '' 1 KURUŞU BİLE VARSA ZEHİR, ZIKKIM VE HARAM OLSUN. ''
    Hem dağıtana hem faydalanan varsa ona.

neden EVET diyeceğiz işte bundan
    İSTİKRAR: Yeni sistemle kalıcı istikrara kurumsal garanti verilecek. Son 15 yılda ülkede istikrar sağlandı ama bu kalıcı değil, bu partiye ve kişiye bağlı bir istikrardı. Yeni sistemle bunu garanti altına alıyoruz, kalıcı hale getiriyoruz. Halkımız buna 'evet' diyecektir.

ETKİLİ İDARE: Vatandaş hızlı işleyen bir idareye, bürokrasiye 'evet' diyecek. Daha az bürokrasi, daha hızlı büyümeye 'evet' diyecek. Kararnamelerle hızlı düzenleme imkânı olacak.

VESAYETE SON VERİLECEK: Bunun tasfiye süreci tamamlanacak. Meclis'in doğrudan belirlenmesi ile milli irade güç kazanacak. Cumhurbaşkanlığı milletin makamı olarak tescillenmiş olacak. Vatandaş yüzde 69'la "ben seçeceğim cumhurbaşkanını" dedi. Eksik kaldı. Eksik unsurları tamamlayıp bu süreci bitirmiş olacağız. Güçlü yasama, güçlü icraat.

REFAH: Ekonomide olduğu gibi güvenlik politikalarında da hız katacak. Terörle mücadele, huzura güç verecek. Kurumsal yenilenmeyle bu sürece katkıda bulunacak. Refah seviyesi yükselecek.

MECLİS: Meclisimizin ve milletvekillerimizin güç kazandığı bir sistem olacak. Yasama yetkisi artık Meclis'te. Hükümetler tasarı gönderemeyecek. Kanunlarla ilgili her şey Meclis kontrolünde olacak. Meclis ilk defa HSKY'ya üye seçecek. Hem Cumhurbaşkanı hem de Meclis'e seçimleri yenileme imkânı verilecek. Halkın temsil gücü artacak.

BİRLİK-HUZUR: Birlik ve huzur pekişecek. Seçimi kazanmak için yüzde 50'nin oyu gerekiyor. Merkez siyaset güçlenecek. Devlet değil milletin merkezi güçlenecek. Siyasetçiler kendilerini farklı kesimlere açılmak zorunda hissedecek. Siyasette uzlaşma, diyalog kültürü gelişecek.

GÜÇ KATACAK: Sadece içerde değil, dışarıda da TÜRKİYE'YE GÜÇ KATACAK Fırtınalı bir dönemden geçiyoruz. Bölgemizde sınırların yeniden masaya koyulduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu fırtınalı dönemden en az hasarla çıkmamız için güçlü bir devlete sahip olmamız gerekiyor.
    artı pkk ve batı hayır dediği için evet

Sayfa 580/774 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •