Sayfa 582/682 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Çok yordu ya.. Git yukarıya sonra bir alt kademede ya da önceki günle aynı kapat... Bugün çıkış yapacağım diye düşünüyorum.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sabır testi bu,sabreden çorbayı içer...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Sabır testi bu,sabreden çorbayı içer...
    noldu algıcı ihlgm de sattırdın millete 1.60 olacak diye kağıt 2.31 .. Ne anıyorlar seni ama yoksun nedense
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    noldu algıcı ihlgm de sattırdın millete 1.60 olacak diye kağıt 2.31 .. Ne anıyorlar seni ama yoksun nedense
    Millet senin gibi eksik insan mı da benim yazdığımdan etkilenip alım satım yapsın?Ben fikrimi sebebiyle yazar geçerim,senin gibi eklemsizler fikir veya iktidar sahibi olamadıklarından başkalarının fikirleri üzerine konuşur durur...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Millet senin gibi eksik insan mı da benim yazdığımdan etkilenip alım satım yapsın?Ben fikrimi sebebiyle yazar geçerim,senin gibi eklemsizler fikir veya iktidar sahibi olamadıklarından başkalarının fikirleri üzerine konuşur durur...
    nce bmekste millete mal kitledin kaçtın , sonrada ihlgmde malı sattırdın 1.60 oşcak diye kaçtın . Spek uşağıı

7.  Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    nce bmekste millete mal kitledin kaçtın , sonrada ihlgmde malı sattırdın 1.60 oşcak diye kaçtın . Spek uşağıı
    7bin tl portföyüm var,kimlere neler kitlemişim haberim yok, hay allah ta senin iyiliğini versin, çocuk yaştasın herhalde?iş güç de yok galiba haliyle?

8.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    7bin tl portföyüm var,kimlere neler kitlemişim haberim yok, hay allah ta senin iyiliğini versin, çocuk yaştasın herhalde?iş güç de yok galiba haliyle?
    7 bin için mi bukadae cıyaklayıp algı yapıyosun yoksa ? Neyse

Sayfa 582/682 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •