Sayfa 582/915 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Ve yıllardır konuştuğumuz umutlar derken çok büyük iş alımı olur dediğimiz Katar Dünya kupası başladı.

Elimizde koca bir sıfır var Katar stadyumlarıyla ilgili.

Tahminim Bezilya ve Almanya Final oynar. Süpriz Portekiz

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. https://assets.beyondtrust.com/asset...ug-31-2021.pdf

71-72-73 sayfalar bize ayrılmış rapor çok kapsamlı kuppingercole raporu şu an bu rapora göre çok ilerideyiz seneye hem bu raporda çok ilerlemiş olacağız hem yeni gartnerda eskisinden daha iyi konumda sonrasını ise hayal etmeyi bilen etsin bilmeyen geçmişteki tüm olumsuzluklar üzerinden bakabilir firmaya herkese saygı duyuyorum olumsuz bakış açısı olanları ayrıca seviyorum.

3. Özellikle ve özellikle 2024 yılındaki gartner ve gartner magic raporunu çok merak ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    https://assets.beyondtrust.com/asset...ug-31-2021.pdf

71-72-73 sayfalar bize ayrılmış rapor çok kapsamlı kuppingercole raporu şu an bu rapora göre çok ilerideyiz seneye hem bu raporda çok ilerlemiş olacağız hem yeni gartnerda eskisinden daha iyi konumda sonrasını ise hayal etmeyi bilen etsin bilmeyen geçmişteki tüm olumsuzluklar üzerinden bakabilir firmaya herkese saygı duyuyorum olumsuz bakış açısı olanları ayrıca seviyorum.
    Sevincle tikladim linkteki rapora. Helal olsun dedim Mao icimden. Kavga ediyoruz arada filan ama boyle guzel raporlara da ulasiyorsun ya herkesten once. Helal olsun.. Ama o da ne..nasil yaaa... buyuk bir hayal kirikligi..ve suskunluk...

susacagim...

15 aylik bir raporu yeniymis gibi sunmanizin nedeni nedir diye sormayacagim. Kesin ifadelerle su olacak bu olacak soylemlerinizi de elestirmeyecegim. Boyle yapinca algi olmuyor mu, gaz verilmis olmuyor mu dersem azari ben yiyecegim cunku. Biz zaten gerizekali oldugumuzdan, o kadar detayli sayfalarin verildigi yazida neden tarihin verilmeden buraya yazildigini anlayamayacagiz, bakis acisi ile delilsiz konusulmasini ayirt edemeyecegiz. Gartner'a tekrar girebilmek icin 10 milyon dolarlik single connect satisi olmasi gerekiyor. Sen diyorsun ki gelecek seneye girecegiz. Yani bu seneki bilancoda 10 milyon dolarlik sadece single connect satisi gorecegiz. Su ana kadarki satislarimizin cogu Marta olmasina ragmen. Neye dayanarak boyle kesin konusabiliyorsun. Ve neden ya..neden..

5.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    15 aylik bir raporu yeniymis gibi sunmanizin nedeni nedir diye sormayacagim. Kesin ifadelerle su olacak bu olacak soylemlerinizi de elestirmeyecegim. Boyle yapinca algi olmuyor mu, gaz verilmis olmuyor mu dersem azari ben yiyecegim cunku. Biz zaten gerizekali oldugumuzdan, o kadar detayli sayfalarin verildigi yazida neden tarihin verilmeden buraya yazildigini anlayamayacagiz, bakis acisi ile delilsiz konusulmasini ayirt edemeyecegiz. Gartner'a tekrar girebilmek icin 10 milyon dolarlik single connect satisi olmasi gerekiyor. Sen diyorsun ki gelecek seneye girecegiz. Yani bu seneki bilancoda 10 milyon dolarlik sadece single connect satisi gorecegiz. Su ana kadarki satislarimizin cogu Marta olmasina ragmen. Neye dayanarak boyle kesin konusabiliyorsun. Ve neden ya..neden..
    Yazılmış son rapor zaten raporda çok ta iyi bir yerde değiliz ne anlatmak istediğimi anlaşılsın diye ileride şurada olacağımızı öngörüyorum şeklinde yorumladım doğrudur ileriye dönük beklentilerim gayet net olumlu taraftadır yanılabilirim de ileride göreceğiz bu raporum yenisi bir kaç aya çıkacak sanki 2 önceki raporu yayınlamışım gibi davranmanıza gerek yok 2021 raporu bu ve henüz 2022 yayınlanmadı diye biliyorum varsa bir eksik düzeltin en azından ücretsiz bir şekilde bizim ulaşabildiğimiz açık rapor olarak son rapor yani eski neye göre eski ulaşabildiğimiz son güncel rapor single connect 10 milyon usd satışı olmadan gartner a giremediğimiz bilgisini nasıl teyit ediyorsunuz biz 2020 yılında 55 milyon TL ciro yapmadık mı satışın tamamı single connect olsa o rapora giremezdik 2021 de ciromuz 85 milyon usd kuru üzerinden o tarihte bakın biz nasıl girdik o rapora bir düşünün burda bu kadar kolay niye bana laf atıyorsunuz bunu yatırımcı arkadaşların taktirine bırakıyorum.

6. Hiç bir tarihte bizim single connect satışlarımız 10 milyon usd sınırını bırakın aşmayı yanına dahi yaklaşamamışken biz o raporlara nasıl girdik bunu birinin açığını yakaladığını zanneden birisi farkedemiyor ise başka aslında farkında ama buna rağmen yazıyorsa başka yorumlarınır bunu da yatırımcı arkadaşlar dikkatlice not defterlerine not etsinler.

7. Evet bu şirket ile ilgili net olumlu taraftayım Lütfi bey sadece pam pazarından ciddi hedefler koymuşken biz veri işleme saklama gibi bir alandan çok ciddi iş aldık ayrıca veri maskeleme tarafından ciddi gelirlere ulaşacağımızı düşünüyorum dedi ben kendisine güveniyorum yok eskiden demiş yapamamış vs vs sizde bunları yazın ben gocunuyormuyum siz geçmişte yapamamış yine yapamaz diyor olabilirsiniz ben geçmişe takılmak zorunda değilim inanıyorum bu benim düşüncem yatırımcıyı yanılttığımı düşünüyorsanız önce Lütfi beye dava açın sonra gelin bana sataşın.

8. Yatırımcı insan diyorlar ki geleceğin altını veri şimdi bizde şöyle bir şirkete ortağız bu alanda güncel döviz kuru ile dünya devi etisalatın bir kurumuna 165 milyon TL bedel ile 5 yıllığına bir ürün satmışız o yetkinlikteyiz ben bundan başka 5 tane daha buna benzer beklenti içinde olabilirim elektrik üretim ve depolaması yapan bir firma 20 sene sonrasını fiyatlıyorken biz bu yetkinliğe ulaşmış deli gibi Ar-Ge yapan cirosuna oranla ülkemizdeki Ar-Ge ye ayrılan % lik te 2 senedir ilk sıradayız ben olumlu tarafta mı olmalıyım olumsuz mu iyi düşün yatırımcı biz henüz 1 milyar TL piyasa değerini geçtik öyle 10 milyarlarca değerde değiliz.

Sayfa 582/915 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •