Sayfa 589/915 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Benim görüşüm siz yinede yatırım tavsiyesi olarak almayın ama bu hisse DÜŞECEK.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    Hisse.net Haftalık Hisse Yarışması'na kurallara uygun 3 hisse seçip katılın 1 hafta yarışalım.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...51#post1364551

4. Hafta sonunda büyük bir kriz cikmadi cok şukur.
    Hafta ici Ruhani ziyareti tahsiyonu gerebilir ayrica malezyanin cikisi da sanki gundem hazirlamak icindi yada bana oyle geldi.
    Herzamanki gibi pozitif olalim guzel bir hafta olur insallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bu hissede beklentiler ne yönde acaba. 4.90 'dan 9000 lot aldım ama iyi mi yaptık kötü mu bilmiyorum.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by aysberk Yazıyı Oku
    Bu hissede beklentiler ne yönde acaba. 4.90 'dan 9000 lot aldım ama iyi mi yaptık kötü mu bilmiyorum.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu hissede beklentileri bilmeden yaptigi hareketleri gorup 50 bin lira para baglamak cesaret ister sende o cesareti gostermisin hayirlisi olsun.sunu ekleyeyim 3 4 arasi galip bu hissede cok guzel hareketler yaparak 25 milyonu topladi 5 se cikardi 3 ce indirdi.8 ze cikardi 5.7 se indirdi 8 ze cikardi 7 ye indirdi 9.65 se cikardi 3.65 se indirdi tradelerle maliyeti sifirladi.25 milyonu hemen hemen cikti kagidinda dibi 16 ay once 1.4 lar

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sevgili arkadaşlarım. inanın gün içinde ekrana bile fazla bakmıyorum. sebebi uzun vadeciyim.. al satçı değilim.. 3,50 TL maliyetliyim..inşALLAH 12 TL olunca da satış hedefim var... . Öngörülerim neler peki?. 1. TÜrkiye ile Avrupa ile yaşanan gerilimler Türk bankalarının Avrupa bankalarından alacakları fonları da etkiliyor. Ya fon alamıyor veya alsa bile bunun maliyeti yüksek oluyor.. Bu da farklı pazarlara yönlendiriyor.. Bu konuda ise Uzak doğu piyasası biçilmiş kaftan.. ICBCT ve . Bank of China gibi bankaların Türkiye pazarına girmesi bunun en önemli kanıtı.. . . 2.ICBCT daha türkiye de yeni yeni büyüyen bir banka. karlılıgını da BAZ etkisiyle arttırmaya devam ediyor.. Son çeyrek bilançosu da yüksek gelecek bir önceki yıla göre.. Yeni yılda şube sayısını da arttırabilir. . . 3.ICBCT dünyanın 1 numaralı Bankası.-EN BÜYÜK!! varlık fonuna kredi vereceği bile konuşuluyor... . Bu beklentiler ışığında hisseden umutluyum. . SAYGILAR yeni haftada bol kazançlar
    Borsa sabırlı olanların, sabırsızlardan kazandığı paradır.
    https://twitter.com/ekonomistben

8.  Alıntı Originally Posted by bankacıborsacı Yazıyı Oku
    sevgili arkadaşlarım. inanın gün içinde ekrana bile fazla bakmıyorum. sebebi uzun vadeciyim.. al satçı değilim.. 3,50 TL maliyetliyim..inşALLAH 12 TL olunca da satış hedefim var... . Öngörülerim neler peki?. 1. TÜrkiye ile Avrupa ile yaşanan gerilimler Türk bankalarının Avrupa bankalarından alacakları fonları da etkiliyor. Ya fon alamıyor veya alsa bile bunun maliyeti yüksek oluyor.. Bu da farklı pazarlara yönlendiriyor.. Bu konuda ise Uzak doğu piyasası biçilmiş kaftan.. ICBCT ve . Bank of China gibi bankaların Türkiye pazarına girmesi bunun en önemli kanıtı.. . . 2.ICBCT daha türkiye de yeni yeni büyüyen bir banka. karlılıgını da BAZ etkisiyle arttırmaya devam ediyor.. Son çeyrek bilançosu da yüksek gelecek bir önceki yıla göre.. Yeni yılda şube sayısını da arttırabilir. . . 3.ICBCT dünyanın 1 numaralı Bankası.-EN BÜYÜK!! varlık fonuna kredi vereceği bile konuşuluyor... . Bu beklentiler ışığında hisseden umutluyum. . SAYGILAR yeni haftada bol kazançlar
    Böyle bir kağıttan yüzde 40 süper rakam. Ben olsam dakka beklemem.

Sayfa 589/915 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •