Sayfa 59/205 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 465 - 472 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. 2017 değerleme raporu işaret fişeğidir..

Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır...

kiminmiş söylermisiniz?

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi 30 Haziran 2017 Tarihinde Sona Eren Ara Hesap Dönemine Ait Özet Finansal Tablolar ve Bağımsız Sınırlı Denetim Raporu Sayfa 20 Madde 10

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller
    Yatırım amaçlı gayrimenkullerin değeri 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla 159.978.000 TL`dir.

Denizli Sümerpark AVM
    Şirketin yatırım amaçlı gayrimenkulleri, 12 Mart 2011 tarihinde hizmete açılan Sümerpark AVM den oluşmaktadır. 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihi itibarıyla, Şirketin yatırım amaçlı gayrimenkulleri üzerindeki sigorta tutarı 146.560.520 TL dir. 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla Sümerpark AVM ve tüm taşınabilir refinansman kredisinin teminatı olarak 1. dereceden 35.000.000 TL bedelle ipoteklidir. 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla, ilgili alışveriş merkezinde yer alan hipermarketin 20 yıllığına kiracı olarak bulunmasına dair şerhi bulunmaktadır. SPK tarafından değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş bir gayrimenkul değerleme şirketinin 31 Aralık 2016 tarihli raporuna göre Sümerpark AVM nin maliyet yaklaşımı yöntemine göre belirlediği ve Şirket in %100 hissesine takdir olunan gerçeğe uygun değeri 159.978.000 TL dir. Maliyet yaklaşımı yöntemi ile arsa değeri ve arsa değeri üzerindeki inşai yatırımların mevcut durumuyla değeri belirlenmektedir. Buna göre arsa emsal bedeli 35.736.000 TL, arsa üzerindeki inşa yatırımlarının değeri ise 124.242.000 TL olarak belirlenmiştir. Değerleme raporunda yer alan başlıca varsayımlar; arsa için parsel birim değeri 1.000 TL/m 2 kullanılmıştır. Arsa üzerindeki inşa yatırımlarının değeri için yapı birim maliyeti 1.150 TL/m2 kullanılmıştır.

NOT : Bugün itibarıyla 1 m2 konutun maliyetini mahallenizde, inşaatla uğraşan herhangi birine sorabilirsiniz. AVM inşaatının konut inşaatının kaç katı maliyette olduğunu da araştırabilirsiniz. 1.150 TL/m2 çok komik kaçmış, ZANNIMCA....

Başka haberler olursa operasyon başlar,...
    2017 9 aylık , 12 aylık değerleme raporları ile yukarı yönlü çıkış devam edebilir..

YTD

2. arkadaşlar mustafa murat kalan icbct de 6 milyon lot taşıyordu bir kısmını satıp kapta haber yapmıştı.
    elinde kapta haberi yapılmamış 4.950.000 lot vardı onuda icbct den sattı henüz haberini yapmadı fakat bugün akşama yapması lazım çünki ismi şirket kartından çıktı görünmüyor.
    mustafa murat kalan galiple birlikte eukyoda dün işlem yapıyordu yani görünen oki galip öztürk ve mustafa murat kalan tahtadan kovuldu.
    Son düzenleme : ufuktakiler; 20-10-2017 saat: 13:22.

3.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    arkadaşlar mustafa murat kalan icbct de 6 milyon lot taşıyordu bir kısmını satıp kapta haber yapmıştı.
    elinde kapta haberi yapılmamış 4.950.000 lot vardı onuda icbct den sattı henüz haberini yapmadı fakat bugün akşama yapması lazım çünki ismi şirket kartından çıktı görünmüyor.
    mustafa murat kalan galiple birlikte eukyoda dün işlem yapıyordu yani görünen oki galip öztürk ve mustafa murat kalan tahtadan kovuldu.
    bildiğim kadarı ile payın %5 in altına düştükten sonra açıklama yapmak zorunda değilsin alış satışla alakalı.

4.  Alıntı Originally Posted by maydgn24 Yazıyı Oku
    bildiğim kadarı ile payın %5 in altına düştükten sonra açıklama yapmak zorunda değilsin alış satışla alakalı.
    evet haklısın son gönderdiği haberde 4.71 düşmüş bildirime gerek kalmamış.

5.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Sayın tahta sahibi, tahtada KY kalmamış, dolayısıyla sattırmak için uğraşmak zaman kaybı. Bence aşağı bas, panik yapan büyükler olabilir. Belki onların elindeki hisseleri kaparsın ha

Set, Blok, Smaççç...
    Eh be bizim oğlan; bugün gelen teknikçilere sağlam bir baraj koyup ürküttün, tahtada satacak KY bırakmadığını hala anlayamadın, 1,24 den al dedim almadın (benim verdiklerim dişinin kovuğuna gitmedi demekki, 1 milyon lot koyacak halim yoktu ya), benden bu kadar. 1 hafta fiyatına bile bakmam, istersen 8 TL ye sür. Endekse bakar yukarı aşağı çalkalarsın artık. Diğer hisselerde nakite dönersem, beni tahtadan temizlemediğin için nominalde alıcıyım. Yukarı gidemediğine göre çıtayı çok yükseğe koydun demekki, 1 teklik yer açmak isterim. Bundan sonra Kıbrıstaki barış görüşmelerine yatırım yapacağım, takipteyim, ensendeyim, vesselam.

Hadi kal sağlıkla, kefenin cebi yok, ölüm yakın, son pişmanlık fayda etmez. Unutma; ne yaparsan yap, kul hakkıyla göçme...

'Off! Hayi hak! '
    Olmadı be Karagöz amca
    Yine kırdın, döktün her şeyi.
    Kapıyı,
    Pencereyi,
    Hata tüm evi...
    Yıktın perdeyi eyledin viran,
    Yetişip sahibine haber vereyim heman.
    O gelecektir hakkından;
    belki yarın, belki yarından da yakın...

Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayanlar ; At görmediysen, bokundan da mı atlamadın?...
    Sevgili pilot; 2 gündür aklın başına geldi diye düşünmüştüm ama umarım yanılmamışımdır (içime bir kurt düştü). Alçaktan uçarsan radara yakalanmazsın ama bi bakmışsın dağa çarpmışsın. Dikkat et, alçaktan uçacağım diye mal kaptırma ha...
    N'oldu mal düşmüyor mu güzelim. Sür eşşeği malum seviyeyeee.....
    Çok acemiymişsin be pilot, bu kadar aşağı geldiğinde bu kadar mal kaptıracağın aklına gelmedi mi? Gırtlağıma kadar aldım, daha fazla alamayacağım kusura kalma. Artık daha aşağı sürebilirsin

Son dakika ; Pardon 40.000 lotluk yerim kalmış, 0,99 dayım, beklerim pilotcuğum
    Bu kadar tırmaladın hala mal gelmiyor ya, burada yazsan/yazdırsan da sonuç alamazsın. Dürüst olmayı denesen keşke, senin için bu sıfatı kullanırken bile komik kaçtı....

İnşallah SPK bütün personelini yakalar da aklın başına gelir. Çok eskiden bir İtalyan mafya babası, o kadar adam öldürmekten yırtmış ama evinin bodrumundaki mobilyaları sattığını vergi dairesine bildirmemiş ve vergi kaçırmış. Adamı kodese tıktılar.

Manipülasyon bu ülkede en büyük suçlardan biri, tam kodeslik. Ayrıca bu dünya geçici ve Dünyada Galip Ahirette Malup olmak da var işin içinde BDGAM olmak da var, anlayabilirsen...
    Buram buram BDGAM (Bu Dünyada Galip Ahirette Mağlup) kokuyor...
    Çok acemiymişsin be pilot, bu kadar aşağı geldiğinde bu kadar mal kaptıracağın aklına gelmedi mi? Gırtlağıma kadar aldım, daha fazla alamayacağım kusura kalma. Artık daha aşağı sürebilirsin

Son dakika ; Pardon 40.000 lotluk yerim kalmış, 0,99 dayım, beklerim pilotcuğum
    O 40.000 lotu da dün aldım, artık gırtlağıma kadar PEGYO'yum . Yatırım yaptım ve bu kadar yıldır bekliyorum, buralardan satarmıyım pilotcuğum, aklı başında olan kimse de satmaz, emin ol. Satış koyarak satış getiremezsin Pilotcuğum, hakkını öde. Hala bişeyleri öğrenmen gerek. İnşallah kalp gözün açılır ve BDGAM olmaktan kurtulursun...
    Hala mal gelmiyor. Aşağı, aşağı....
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

6. Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... b

kiminmiş söylermisiniz?

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi 30 Haziran 2017 Tarihinde Sona Eren Ara Hesap Dönemine Ait Özet Finansal Tablolar ve Bağımsız Sınırlı Denetim Raporu Sayfa 20 Madde 10

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller
    Yatırım amaçlı gayrimenkullerin değeri 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla 159.978.000 TL`dir.

Denizli Sümerpark AVM
    Şirketin yatırım amaçlı gayrimenkulleri, 12 Mart 2011 tarihinde hizmete açılan Sümerpark AVM den oluşmaktadır. 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihi itibarıyla, Şirketin yatırım amaçlı gayrimenkulleri üzerindeki sigorta tutarı 146.560.520 TL dir. 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla Sümerpark AVM ve tüm taşınabilir refinansman kredisinin teminatı olarak 1. dereceden 35.000.000 TL bedelle ipoteklidir. 30 Haziran 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla, ilgili alışveriş merkezinde yer alan hipermarketin 20 yıllığına kiracı olarak bulunmasına dair şerhi bulunmaktadır. SPK tarafından değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş bir gayrimenkul değerleme şirketinin 31 Aralık 2016 tarihli raporuna göre Sümerpark AVM nin maliyet yaklaşımı yöntemine göre belirlediği ve Şirket in %100 hissesine takdir olunan gerçeğe uygun değeri 159.978.000 TL dir. Maliyet yaklaşımı yöntemi ile arsa değeri ve arsa değeri üzerindeki inşai yatırımların mevcut durumuyla değeri belirlenmektedir. Buna göre arsa emsal bedeli 35.736.000 TL, arsa üzerindeki inşa yatırımlarının değeri ise 124.242.000 TL olarak belirlenmiştir. Değerleme raporunda yer alan başlıca varsayımlar; arsa için parsel birim değeri 1.000 TL/m 2 kullanılmıştır. Arsa üzerindeki inşa yatırımlarının değeri için yapı birim maliyeti 1.150 TL/m2 kullanılmıştır.

NOT : Bugün itibarıyla 1 m2 konutun maliyetini mahallenizde, inşaatla uğraşan herhangi birine sorabilirsiniz. AVM inşaatının konut inşaatının kaç katı maliyette olduğunu da araştırabilirsiniz. 1.150 TL/m2 çok komik kaçmış, ZANNIMCA....
    Bazı arkadaşlar Van AVM.nin paranın demişlerdi sizin de onu kasdettignizi zannettim.denizlideki AVM.yi kasdettignizi özür dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    galip öztürkün icbt global a1 kapitalde en az 10 milyon lotu var alıpta kurtarmayın.
    almayınnn.
    6 aydır bu kağıdı takipteyim resmen çakıyor.
    yukarıdaki yazıyı 16/10/2017 de yazmıştım taban yapmak üzereyken.
    ogünden bu yana yazdığım tüm kurumlar kustu ben galip öztürk diye yazmıştım fakat malın fazlası mustafa murad kalanınmış gerçi yanlış sayımaz galiple birlikte hareket ediyorlar.
    aşağıya 2 ekimden bu yana takas değişimini paylaşıyorum inceleyin.
    ayrıca aşağıya 2 ekimden bu yana pastayıda paylaşıyorum oradaki metro alışlarını gale almayın çünki a1 kapital ve globalden sattı metroda mal yok diğer alanların hepsinin elinde duruyor.
    ben şahsıma kredili işlem sonuna kadar günlük üç beşyüz lot alarak bir miktar pozisyon alacağım şunuda biliyorumki bu kadar malı yiyen tahta kolay kalkmayacak belkide biraz daha aşağıya süzülecek ama hiçbir tahtada spek dahil en dip ve en etepeyi kestiremez sabreden kazanır.

unutmayın her katil cinayet mahalline tekrar gelir.......

Sayfa 59/205 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •