Sayfa 59/570 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 4560 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Son portföy dağılım raporunda TRD020425T11 ve benzeri ısın kodlu hazine bondları/sertifikaları var gözüküyor. cds artışından bunların 2. eli olumsuz etkilenir.
    Şuan %98,72 katılım döviz diyor tefas dağılımı geriye kalan miktar - yazdırmayı başarıyor demek ki.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

2.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Şuan %98,72 katılım döviz diyor tefas dağılımı geriye kalan miktar - yazdırmayı başarıyor demek ki.
    Bunları almaktansa aktif fx'ten dolar alıp %4.5'tan repo yapmak daha iyi gibi.
    Bugün dolar 28.01 iken 28.03'ten veriyordu doları.

3.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    ZP6 içeriği katılım döviz hesabı nasıl eksi yazmayı başarabilir ki.
    Bugün portföy getirileri ne alemde ?

4. Rpd -1,65
    yay -1,74
    mac -4,75
    yas -4,05
    rık -0,02
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    8500'den 7500'e zirveden kayıp tam %12 bu bir, ben değişken fonlardan bahsetmiyorum hisse fonlardan bahsediyorum sonuçta ben de rpd taşıyorum iki, bugünün kayıpları hisse fonlara pazartesi saat 10'da yansıyacak belki bundan da haberiniz yoktur üç.. haberiniz olmamasına şaşırmam 2017'den beridir forumda olup hala mkk nedir, valor nedir, en güzel kar getiren fon hangisidir diye soranlarla dolu sayfa.

kendimi zeki olarak görmeye çalışmıyorum ama dışarıdaki gerçek hayatla burası uyuşmuyor. bu beni cidden çok şaşırtan birşey. bu öğrenme hızıyla bizim 3 yıldızlı otelde kesinlikle işten kovulurdunuz..nitelikli yatırımcıların daha uyanık olmasını bekliyor insan.

Ben viopta kaldiracli islem yapan daha once buraya portfoyu koymus koc unide mba yapmis biriyim. 7 sifira ulasmisim bana valor ogretiyon. Sen tepeden bakiyon 8500den hesapliyon ama 3 yildizli otelden sen kovulursun bak bakalim 1 ayda ne olmus. -12 mi -6 mi? Okudugunu anla SON 1 AY ne demek kovulma otelden sonra.
    Degisken fon isine gelmedi mi hisse fondan bahsediyormus bak bakalim bunlarda hisse orani kac. Sanki baska borsa fonu soyledik kivircak yer aramissin. Daha bir sayfa once de valorunu yazmisim cuma -1 getirse ne degisecek. Hala borsa duscek size gircek tezine gore guzel kardalar. 🤓😎

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Beni bu düşüşler hiç ilgilendirmiyor.Böyle düşüşleri çok gördük. Benim vade çok uzun.
    Ve şu anda zararda olan bist fonum olmadığı gibi en az kar eden parça bile ciddi karda.
    Takviyeleri bayadır döviz bazlı yaptığım için o yönden de sorun yok.
    pazartesi de tefası açmayıveririm olur biter diyorsun: ) ya 6 bin gelse bile satmam diyorsan diycek birşeyim kalmaz tabi. öyle çok uzun vadede bist katlanmış olur zaten..

7.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku

Ben viopta kaldiracli islem yapan daha once buraya portfoyu koymus koc unide mba yapmis biriyim. 7 sifira ulasmisim bana valor ogretiyon. Sen tepeden bakiyon 8500den hesapliyon ama 3 yildizli otelden sen kovulursun bak bakalim 1 ayda ne olmus. -12 mi -6 mi? Okudugunu anla SON 1 AY ne demek kovulma otelden sonra.
    Degisken fon isine gelmedi mi hisse fondan bahsediyormus bak bakalim bunlarda hisse orani kac. Sanki baska borsa fonu soyledik kivircak yer aramissin. Daha bir sayfa once de valorunu yazmisim cuma -1 getirse ne degisecek. Hala borsa duscek size gircek tezine gore guzel kardalar. ����
    tamam fonlar eskisi gibi değil daha iyi yönetiliyor fazla düşmüyor da bekleme maliyeti nolacak? hisse fonların kaderi zaten endekse mühürlü de, senin nrc olsun ipb olsun daha bu son 1 yılda 6 ay bekletmişliği var, 6 ay faizde %20 kazanç demek. senin için de %20 kayıp demek.

8. Selamlar, IAR fonu taşıyan var mı ?

Sayfa 59/570 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •