Sayfa 592/881 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7044 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by conqueror19 Yazıyı Oku
    fenerbahçeli yanılmıyorsam hektaştan hatırlıyorum sizi. orda da sabredememiş satmıştınız hektaş bugün 20 lira oldu. Vesbe yükselen bir kanal içerisinde kendi halinde yukarı doğru gidiyor. sizin şanssızlığınız hisseyi fiyatın arttığı bir günde almış olmanız. ama vesbede bekleyen herkes para kazanmıştır. linkte vesbe için güzel bir değerlendirme yapılmış.

https://twitter.com/yagciahmett/stat...661050880?s=20
    Teşekkürler hocam. 41 civari atladık bizde . Evet hektastan zarar eden nadir insanlardanim )) Vestelin daha iyi çıkması manidar

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam. 41 civari atladık bizde . Evet hektastan zarar eden nadir insanlardanim )) Vestelin daha iyi çıkması manidar
    fener tavanda..
    Grafik Yorumcusu

Burada kisada 43 44 hedefim devam ediyor sap kadar

Büyük resimde de 12 28 fincan kulpunun en az X2 ile 60 TL hedefim var piyasaya bakar isek bu tür halka açıklığı az toplu kağıtların yaptığı manipülasyonlara hedef veremiyorum ytd

Ema 5 ve 9 a degmis daha önceki takozlarda 21 e degmeden gitmemiş son flama hariç bakalım ne yapacak

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bugünkü verilerden sonra arclk deki tüm portföyümu buraya taşıdım,uzun bir süre de ayrılmayı düşünmüyorum
    Hayırlı olsun, arçelikte kutlama yapıyorlar sanırım
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

6.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, arçelikte kutlama yapıyorlar sanırım
    Arclk de bu da benzer potansiyeller barındırıyor yabancı baskisindan dolayı bu tarafa döndüm, 15-20 gün öncesine nazaran sağlam zarardayim bu takasla,arclk den de kar edene hayırlı olsun

7. Arçelik tarihinde en yüksek 32.38 görmüş son 1 haftadır da 30 un üzerinde hocam, sağlam zararınız varsa benim gibi hic yüzde 30 veya 40 düşen hisseye denk gelmediniz sanirim))

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Arclk de bu da benzer potansiyeller barındırıyor yabancı baskisindan dolayı bu tarafa döndüm, 15-20 gün öncesine nazaran sağlam zarardayim bu takasla,arclk den de kar edene hayırlı olsun
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Arçelik tarihinde en yüksek 32.38 görmüş son 1 haftadır da 30 un üzerinde hocam, sağlam zararınız varsa benim gibi hic yüzde 30 veya 40 düşen hisseye denk gelmediniz sanirim))

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akgrt,enjsa ve toaso sattım ona geçerken BIST 100 ve BIST 30 yüzde 10 a yakın artarken ben yüzde 4 zararda takas ettim dün,hissenin Ekim bilançosundan sonraki performansı zayıf, neyse vesbe sayfasını dağıtmadan her iki gruptan da beklentim pozitif ben artık vesbe tarafını sectigimi belirttim..

Sayfa 592/881 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •