Sayfa 597/1000 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

ilginç şimdide 5.38 5.33 yakıyor sonu dün ki gibi biterse akşama 5.20
    tersi olursa akşama 5.50
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.40 gecer az sonra..ytd
    5.40 alti sacmalik zaten..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by neden Yazıyı Oku
    diyelim döviz aldım. oldumu sana 10 lira iyi para kazandım. millet işsiz kalacak işyerleri kapanacak ben ise aşiyanda sıcak kahvemi yudumlayacağım öylemi? kalsın üstadım kalsın. kızımın kumbarasındaki 70 tl yi de geçen bankaya yatırdım. bırakın zarar benim olsun.
    kar sizin. memleketten yanayım arkadaş. 1915 yazında çanakkale de destanlar yazılırken bile beyoğlu hala vur patlasın çal oynasın havasındaydı.adam golan tepelerini işgal etmiş. artık benim diyor. yarın sana demeyeceği ne malum. dediğinde arkanda hangi ülke durur. dünyanın ne kadar umurunda olursun." Kendisine meydan okunan 15 bin kilometre uzaktaki yere yetişmek için havayolları rekoru kıran ülkedir burası"... bırakın üç kuruşluk dolar işlerini neredesin dostum işe neresinden bakıyorsun, şu kısacık ömrümüzde. aklımızı başımıza alalım.
    bu duruma getirenlere de bir çift lafın vardır herhalde!!!

bir bak bakalım bunların hesaplarına hayatın boyunca bir arada bu kadar döviz görmüşmüsündür?

bize gelince vatan millet sakarya
    kendilerine gelince yatır parayı dolara, euroya

bırakın bu vatan millet ayağını ülke işgal edilse en başta kaçacaklar bu şahıslardır.

büyük sözü dinle kaybetmezsin kendi çöplüğüne git orada edebiyat parçala

4.  Alıntı Originally Posted by neden Yazıyı Oku
    diyelim döviz aldım. oldumu sana 10 lira iyi para kazandım. millet işsiz kalacak işyerleri kapanacak ben ise aşiyanda sıcak kahvemi yudumlayacağım öylemi? kalsın üstadım kalsın. kızımın kumbarasındaki 70 tl yi de geçen bankaya yatırdım. bırakın zarar benim olsun.
    kar sizin. memleketten yanayım arkadaş. 1915 yazında çanakkale de destanlar yazılırken bile beyoğlu hala vur patlasın çal oynasın havasındaydı.adam golan tepelerini işgal etmiş. artık benim diyor. yarın sana demeyeceği ne malum. dediğinde arkanda hangi ülke durur. dünyanın ne kadar umurunda olursun." Kendisine meydan okunan 15 bin kilometre uzaktaki yere yetişmek için havayolları rekoru kıran ülkedir burası"... bırakın üç kuruşluk dolar işlerini neredesin dostum işe neresinden bakıyorsun, şu kısacık ömrümüzde. aklımızı başımıza alalım.
    helal olsun

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    bu duruma getirenlere de bir çift lafın vardır herhalde!!!

bir bak bakalım bunların hesaplarına hayatın boyunca bir arada bu kadar döviz görmüşmüsündür?

bize gelince vatan millet sakarya
    kendilerine gelince yatır parayı dolara, euroya

bırakın bu vatan millet ayağını ülke işgal edilse en başta kaçacaklar bu şahıslardır.

büyük sözü dinle kaybetmezsin kendi çöplüğüne git orada edebiyat parçala
    yav birakin sunlara cevap yazmayin, s gitsin ucuz edebiyatini baska yerde yapsin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6.  Alıntı Originally Posted by neden Yazıyı Oku

7. valla dün fx ten gün içi 3.000 usd kar ettim. akşamada 100.000 usd iki parça girdim genelde ons alırım. baba 993 us gecelik faiz almış ula bu faiz olmasın usd 10 tl olur. ben bile 5.42 den çıkacağım usd töbe elime almam..

senin ufkun aşiyanda sıcak kahve içmekten ötesini göremezkenakıl hocalarını miami londra roma paris kesmiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 597/1000 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •