Sayfa 6/33 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 262 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Züğürtler geyik laklak kıraathanesi

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Abi ben istisna olabilirim.
    Hem beceriksiz hem akılsızım ben.
    Artık akıl çok geçer bir akçe değil, yapay zeka çıktı, esas olan akıl dışındaki şeyler bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Akıl ortada bir şey olmadan asla fikir yürütemez. Bir şey olacak ki onun ile ilgili olumlu olumsuz görüş vs olsun, o yüzden aklın ne kadar çok ise yaratıclıktan o kadar uzaklaşılıyor. Öte yandan var olanı iyileştirme konusunda akıl ve zeka gerekiyor.

Resim yaparken çöp adam yapıyorsan akıl tarafı fazla olabilir.

Sanatçı ruh daha öenmli bence. Şair ruhlu adam derler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Sende haklısın.Bende sana sn ariston abiyle gelirim.Emrivaki hem de.Nasılsa deprem günü davet etmişdin bugune nasipmis
    Başım gözüm üstüne. Her zaman kapım açık.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kırık prinç olabilir ama hemen yumuşamıyor, önceden ıslatmak gerekir.

Bu bakliyatların evde çok sevilmemesinin nedeni başta nohut, fasulye, mercimek önceden ıslatmak gerekiyor.

Bulgur o bakımdan avantajlı gibi. Hatta deprem çantasına bulgur konulabilir, ıslatıp tüketilir düzenli yiyecek gelene kadar, pişmiş ürün olduğu için kaynatmaya gerek olmayabilir.
    Askerdeyken eğitimde anlatmışlardı.
    Pkk li böcekler bir birlige saldırmadan once günlerce keşif yaparlarmış. Kaç nöbetçi var? Kacta değişiyorlar? Emniyet timini nereye çıkartıyorlar? Vs.vs. bu kesif çalışmasını yaparken de görüntü vermemek icin hareketsiz olmak zorundalar tabi. O yüzden acikmamak icin bir iki avuç un atarlarmış ağızlarına sonra iki bardak da su. Günlerce acıkmazmış serefsizler.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,263
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Rahmetli annem bu işleri iyi becerirdi, ben misafiri o yüzden eskiden severdim.

Misafir gözü ile eve bakınca her şey dağınık, düzensiz, eksik vs olabiliyor, tek başına olunca neyin neden orada olduğuna veya olmadığına dair bir bahane hep oluyopr.
    Allah rahmet eylesin ,anneler cennetlikdir abi .zor iş insan yetiştirmek.
    Adanada 3 yıl bekar hayatı yaşadım.Dağınık ev nedir iyi bilirim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Abi şu ayaklarım olaydı eski maddiyat (ek gelir olarak evde hasta bakımı)da olaydı abi süper yemekler tatlılar yapardım. Hatta yemek yapmak merakım arzum sevgim herşeyden fazla. Acayip şekilde yemek yapmayı severdim. En son mangalda ayağım yanmış hatta pişecek kıvama gelmiş o yüzden artık uzak duruyorum ama gözüm üstlerinde sürekli tarif ediyorum. Benim gibi yemek yapan özen gösteren arzu duyan azdır.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,263
    Bende incir dolmasında iddialıyım .Cevizler Alperden ,incirler benden yemesi sn ariston ve Salih abimden.

not: şekerde lazım gelirken biriniz alıveriniz
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

8. 14 tane etlipide (etliekmek) yiyen bir ayıydim. Yemek yerken kendimi kaybederdim.

Sayfa 6/33 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •