Sayfa 6/247 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 41 - 48 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,397
    Şişecam iştiraki olan Anadolucam kayıtlı sermaye tavanını 1 milyar TL'den 2 milyar TL'ye çıkartma kararı aldı
    Şişecam iştiraki olan Anadolucam kayıtlı sermaye tavanı 5 yıllık süresi dolduğundan dolayı 23.02.2017 tarihinde yönetim kurulu kararı ile kayıtlı sermaye tavanını 1 milyar TL'den 2 milyar TL'ye çıkartma kararı aldı.
    Şirketin KAP'a yaptığı açıklama:
    ''Yönetim Kurulu'nca

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 25 Aralık 2013 tarihli II.18.1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği'nin ikinci bölüm altıncı madde ikinci fıkrasında belirtilen kayıtlı sermaye sisteminin uygulanmasına ilişkin esaslar kapsamında daha önce Kurulca izin verilen 1.000.000.000 Türk Lirası tutarındaki kayıtlı sermaye tavanının beş yıllık süresinin 31 Aralık 2016 tarihi itibariyle dolması nedeniyle, daha önce izin verilen 1.000.000.000 Türk Lirası tutarındaki kayıtlı sermaye tavanının 2.000.000.000 Türk Lirası olarak belirlenmesine,

http://www.borsagundem.com/haber/ana...iriyor/1171078

son bir ayda alanlar

satanlar

maşallah..120 ülkeye satış yapıp 13 milyon zarar yazmış

umarım ülke sayısı artmaz.

7. Yeni forum hayırlı olsun.
    İNŞALLAH BU YENİ SAYFADA ;
    - iki köyde ayrı ayrı nick' lerle görüntü yapanlar,
    - bir köyde sattım diğerinde "taşıyorum diyenler,
    - senaryolarla ve yancılarıyla algı yoklaması yapıp, önceden sattıklarını sonra acitasyon olarak sunanlar,
    - sinsi sinsi yanaşıp arkadan iş çevirenler,
    - gidip gidip geri çağrılmayla doyuma ulaşanlar,
    - içeriden bilgi alıp (insider) KY' yı "ekip" olarak yönlendirmeye çalışanlar,
    - ve de bu yukarıdakileri " ciğerlerine sindirip " , KY' nın algılarıyla oynayarak kazanç elde edenler,
    O L M A Z .

Böyle çıkar sağlayanların ve onlara bu imkânı verenlerin "kazançları" hastane masrafları olsun .

Sayfa 6/247 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •