Sayfa 6/58 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 467 madde; 41 - 48 arası.

Konu: EKIZ - Ekiz Kimya Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Beklemeye devam

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Bakalım 5 yılın acısını alacaklarm8

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

mavideniz kardeşim bu hissenin önü açık gibi,geçen hafta bakmıştım,borcu yok,karı var...sadece gözaltından çıkması için piyasa değerinin 10 milyona ulaşması var herhalede.BAŞKA problem var mı bilmiyorum..yip ten çıkmayı hedeflemişse eğer 1,5 a kadar yolu var...YTD....

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    mavideniz kardeşim bu hissenin önü açık gibi,geçen hafta bakmıştım,borcu yok,karı var...sadece gözaltından çıkması için piyasa değerinin 10 milyona ulaşması var herhalede.BAŞKA problem var mı bilmiyorum..yip ten çıkmayı hedeflemişse eğer 1,5 a kadar yolu var...YTD....
    Ben açıkçası şartı sağlayan tüm şirketlerin YİP çıkmasını ivedilikle isterim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Böyle bir yasa var mı batık kardeş?......Gözaltı pazarında bu ya?....Bir yanlışlığın var ...!!!!!

Sayfa 6/58 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •