Sayfa 602/606 İlkİlk ... 102502552592600601602603604 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bağlı ortaklıklarımızdan Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş.'den yapılan bildirime istinaden 5.850 m3 kapasiteye sahip olan sekizinci tank çiftliğinin yenilenmesi ve modernizasyonu için yatırım kararı alındığı bildirilmiştir. Yatırım tutarı yaklaşık beş buçuk milyon ABD doları olan projenin 1 Eylül 2024 tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır. Sekizinci tank çiftliğinin yenilenmesi ile birlikte Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş.'nin satış gelirlerinin olumlu etkilenmesi beklemektedir.

Poliport gün yüzüne çıkartılıyor, nihayet.
    Ben bu şirkette bir tek şeye yatirim yaptim ve bekliyorum.

Pendik projesinden gelecek olan kabaca 10 milyar tl ve bu nakitin yeni yatırımlarda kullanilma ihtimali. Muhtemelen kimya tarafinda büyük bir yatırım kararı gelebilir.

Yaklaşık 1 yıldır bunu bekliyorum ve maalesef reel olarak iyi bir zarar yazdık. Neyseki diger hisse pozisyonlarim fazlasıyla telafi ediyor bu zararı.

Umarim bir an önce projenin akıbeti belli olur ve bekledigimize degecek bir reel kazancla çıkarız bu hisseden

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. https://invst.ly/12dlst
    çok zorlu ve bir o kadar da kurnaz tahtacı v patron hisse si kısaca:
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Cuma atılan kap ın bile geyiği dönmüyor, boşalmış buralar
    Pay oranını düşürüp nakit girişlerini öne çekmişlerdi, gelinen faiz ortamında açıklandığı döneme göre bir tık pozitif görülebilir belki..

"DOP Yapı Mimarlık İnşaat Gıda Turizm Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ve DAP Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Ortak Girişimi ("Ortak Girişim") tarafından Polisan Holding yönetimine Pendik Projesi'nin sunumu yapılmış olup projenin büyüklüğü dikkate alınarak, projenin lansman ve satış tarihinin gayrimenkul piyasasındaki gelişmelere göre bilahare belirleneceği tarafımıza bildirilmiştir.

Konuyla ilgili gelişmeler, sermaye piyasasının ilgili hükümlerine uygun bir biçimde yatırımcılarımızla paylaşılacaktır."
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4. Ağanın eli tutulmaz ama şöyle vurun gidin işte

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Borsa İstanbul 150. Yıl Gong Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, borsada manipülasyonlara karşı SPK ve BİST'e çağrı yaptı. Erdoğan,"Bu konuda daha fazla hassasiyet ve çaba bekliyoruz." dedi.

6. Meydanı boş bırakamayız"

Buralarda ne siyasetçiler ülkenin sermaye piyasasını kötüleyerek seçim kazanma hayali kurar ne de sistem böyle bir manipülasyona izin verir. Dahası gelişmiş ekonomilerde sermaye piyasalarının derinleşmesi ile reel sektör finanse edilirken gelişmiş sermaye piyasaları sayesinde de tasarruf oranlarının artması sağlanır. Bizim de bu doğrultuda daha kararlı bir duruş sergilememiz gerekiyor. İster siyasetçi, ister ekonomist, isterse simsar olsun sermaye piyasalarını maniple etmeye çalışan tamahkarlara meydanı boş bırakamayız. Gerek Sermaye Piyasası Kurulumuzdan gerekse Borsa İstanbul'dan bu konuda daha fazla hassasiyet ve çaba göstermelerini bekliyoruz. Devletimizin tüm imkanlarının, ilgili tüm kurumlarının bu süreçte sizlerin emrinde olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum.

7. sayın Cumhurbaşkanım bu hissede düpedüz manipülasyon yapılmaktadır bilginize.hukuk nerede? SPK nerede? Borsa İstanbul yönetimi nerede?

8. Erdoğan'dan manipülasyon uyarısı: SPK ve BİST'e çağrı

Sayfa 602/606 İlkİlk ... 102502552592600601602603604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •