Sayfa 602/804 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Gelmişler geçmişle

2. Nesilleri kesilsin mezarlarına köpekler işesin bu hisseyi bu hale getirenlerin

3. Sevgili tahta yapıcı.. Burayı okuyor musun bilmiyorum ama şüphesiz ki senin tarafında durumlar sıkıntılı. Biraz aşağı vurur, sonra yukarı çekerim, qnb'deki lotlardan başlayarak toplarım diyorsun ama durum tam tersi işliyor değil mi?

Ben ve müritlerim, inanırlarım satmamak üzere mallarını topluyoruz. Her gün 5-10 bin lot mal kaptırmak şüphesiz ki senin canını sıkmakta, planlarının aksadığını hissettirmekte. Problem yok. Alışacaksın. Geçen gün çok yakın bir dostumla konuşmamız geçti... Kordsa için ne zaman satmalı dedi.. Ona yavaşça döndüm ve asla dedim. Ölene kadar. Öldükten sonra da.. Bana bir süre baktı ve oradaki bilgeliği kavradı. Yavaşça başını salladı. Anladı.

Sen o lotları kottan çıkmış gibi de düşünebilirsin. Boşuna aşağı yukarı, bugün de mal kaptırdık diye düşünme. Ben istediğimi hemen hemen aldım, bir süre tepende olmayacağım. Ama ilerleyen zamanlarda ani bir kararla %100 artış yapabilirim lot sayımda, belli olmaz. Ancak müritlerimi tutamıyorum. Her alımlarında havaya zıplıyor "aldım, aldım" diye bağırıyorlar. Onlar için fiyat, aşağıdan aldım, yukarıdan aldım yok. Şüphesiz ki tam inanmışlar, şüpheleri yok.

Beni zaman denklemiyle durduramazsın. Ne 2020, ne 2021, ne 2025. Ne 2030.
    ...

4. Bir tahtaya nasıl tecavüz edilir bundan güzel örnek olmaz. Yapı Kredi robotu tahtayı düşürmeye ayarlanmış. Sürekli emir silmeler, daha çok aşağı kademe, kendi yazdığı kalın lotlaro almalar geçen gün 93 bin aldı tek seferde normalde gitmesi lazım 5 kademe aşağı verdi ardından.

5. 5 ekime lanet olsun. Polho kervt verip bu ********lerin hissesini aldım

6. Endeks bir birim düşüyor bu 2 birim endeks 3 birim toparlayor bu 1 birim. Endeks 5 birim çıkıyor bu zar zor 1 birim.
    59 geçe 10 olan kağıdı her zaman ki üstün ahlaklarıyla 07 kapaıd
    Hayal tacirleri sürekli hayal satmaya devam etsin

7. Endeksin düştüğü günde brisa çıkar aksa sı otkarı çıkar bu ********ler 8 gündür hisseyi düşürüyor. Bilanço beklenti den daha kötü mü gelecek ondan korkuyorum

Sakin olalım bence bilanço gelsin konuşalım kimse hikaye anlatmıyor ben dahil..
    uzun uzadı araştırmalar yerli yabancı raporlar da boğuldum 2 defa şirketle yazıştık uzun uzadıya bir hikayesi var mı diye 11 in altındaydı yazmaya başladım burda..
    En az 3 bilanço sonra netleşir durum zaten haklıysa bunu önceden fiyatlarlar..

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 602/804 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •