Sayfa 61/742 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 481 - 488 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 1.62 nin altına inmemeli inerse 1.57 ler gündeme gelir.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.62 nin altına inmemeli inerse 1.57 ler gündeme gelir.
    oraya geri gelme ihtimali varmı ?

3.  Alıntı Originally Posted by amatortrader Yazıyı Oku
    Diğer kağıtla ilgileniyordum.Gelmiş değmiş 1.62 ye.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by amatortrader Yazıyı Oku
    Borsa bu, herşeyin ihtimali var ama ben bunun bugün tavan yapacağını düşüyorum. Selman arkadaşımızda 1.63'ten çeyreği iyiki yerine koymuşum, tavandan astık yarısını diye palavraya başlar o zaman!..

5.  Alıntı Originally Posted by arkeolog Yazıyı Oku
    Borsa bu, herşeyin ihtimali var ama ben bunun bugün tavan yapacağını düşüyorum. Selman arkadaşımızda 1.63'ten çeyreği iyiki yerine koymuşum, tavandan astık yarısını diye palavraya başlar o zaman!..
    hacım yenisin galiba buralarda.Tavan yapacak diyorsun da neye istinaden diyorsun.Bir söylede feyz alalım.Ben almadan da (alınca yazarım) tavana zor gider.
    .
    Kasım 2019 dan beri 0.90 lerden buradayım ve her yazdığımın altına imza koyacak yaşayan arkadaşlar da burada.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Devreyi de kestik.En azından 1.63 ten çeyreği yerine koyabildik.Şimdi sıra bende de örneği görüldüğü üzere alttan satanları üstten aldırmaya çalıştırıp bir 1.60 lara belki çalkalama-ortalama yapma ve sonrasında füzeleme.
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    A1 kapital yeter dedi bizde 1.69 dan şans eseri verebildik çeyreği astık.Gelirse 1.60-62 bandından alırım.
    Bak yukarıda ne demişiz.Ne olmuş ve ne de olacak iyi oku.

7.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    hacım yenisin galiba buralarda.Tavan yapacak diyorsun da neye istinaden diyorsun.Bir söylede feyz alalım.Ben almadan da (alınca yazarım) tavana zor gider.
    .
    Kasım 2019 dan beri 0.90 lerden buradayım ve her yazdığımın altına imza koyacak yaşayan arkadaşlar da burada.
    Tamam canım sen haklısın!..

8. Adını vermeden yukarda bahsettiğim kagıdım da 3 aydır anadolu deyimiyle ''gavurun gavur gibi malı topladığı'' bir diğer tekstil hissesi.

Sayfa 61/742 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •