Sayfa 611/1078 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    cillop ....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Yok üstadım siz kırpmışsınız. Bana 17" monitör kullanmayın. Zamana uyun,
    paraya kıyıp 27" monitör alın mesajı gönderiyorsunuz.

Dediğim sadece endeks değeri ile ilgili. Hisse fiyatları diğerlerinde olduğu gibi
    15 dakika sonra değişiyor.

https://www.bloomberght.com/borsa/endeks/bist-100
    İyi akşamlar...

Üstadım bir de bu şekli ile dener misiniz?

İnşaAllah bu defa gözünüze batan bazı hatalar ve eksiklikler giderilmiştir...

Diğer arkadaşlarımdan da rica ediyorum; lütfen sayfaya girip bir bakın ve mouse tekerleği ile hareket ederek ve CRTL ,SHIFT ve ALT Tuşlarını kombinasyonlu bir şekilde kullanarak denemeler yapın. Sonucu bana bildirin ki ben de devam edebileyim. Bende doğru gözükebiliyor, sizde nasıl bilemiyorum...

Lütfen mümkünse fotoğraf eklerseniz çok memnun olurum...

Link : http://www.teknik-analiz.com/candlestick/

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi akşamlar...

Üstadım bir de bu şekli ile dener misiniz?

İnşaAllah bu defa gözünüze batan bazı hatalar ve eksiklikler giderilmiştir...

Diğer arkadaşlarımdan da rica ediyorum; lütfen sayfaya girip bir bakın ve mouse tekerleği ile hareket ederek ve CRTL ,SHIFT ve ALT Tuşlarını kombinasyonlu bir şekilde kullanarak denemeler yapın. Sonucu bana bildirin ki ben de devam edebileyim. Bende doğru gözükebiliyor, sizde nasıl bilemiyorum...

Lütfen mümkünse fotoğraf eklerseniz çok memnun olurum...

elleriniz dert görmesin, emeğinize sağlık sayın T/A.

daha önceki günlerde bende hep beyaz sayfa çıkıyordu, ancak bugün ekranda macd histogram da dahil tam görüntüyü elde ettim.

ctrl, shift, alt ve mouse ile hızlı ve yavaş kaydırmalar da güzel çalışıyor.

tüm faydalanacaklar adına şimdiden teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    elleriniz dert görmesin, emeğinize sağlık sayın T/A.

daha önceki günlerde bende hep beyaz sayfa çıkıyordu, ancak bugün ekranda macd histogram da dahil tam görüntüyü elde ettim.

ctrl, shift, alt ve mouse ile hızlı ve yavaş kaydırmalar da güzel çalışıyor.

tüm faydalanacaklar adına şimdiden teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.
    Tavsiyeleriniz ve gördüğünüz eksiklikler varsa söyler misiniz?

Sizin taraftan nasıl göründüğü önemli...

Şu anda Histogramı da değiştirdim.. Renkli hâle getirdim...

Bunlar sadece birer deneme. İleride MACD yerine bizim kendi Osilatörümüz görünecek...

Bu sayfada şu an için USDTRY 'yi koydum. Zamanla bu sayfanın eksiklikleri giderilirse ve beğenilirse tüm hisseleri eklerim. Çok zor olacağını sanmıyorum...

USDTRY parite türü olduğu için canlı ve gerçek zamanlıdır...

Sayfayı yenilerseniz en son anlık değeri görebilirsiniz...

İlerleyen zamanlarda otomatik yenileme işlemini de yaparım inşaAllah...

6. İyi akşamlar sayın T/A öncelik'le eline emeği'ne sağlık,sitenin görüntüsün'de sorun yok,hareketli ortalamaların değeri sağ tarafta fiyat ile birlikte gösterilebilir'se iyi olur. birde ortalama'nın birinin rengi değişebilirmi acaba.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar sayın T/A öncelik'le eline emeği'ne sağlık,sitenin görüntüsün'de sorun yok,hareketli ortalamaların değeri sağ tarafta fiyat ile birlikte gösterilebilir'se iyi olur. birde ortalama'nın birinin rengi değişebilirmi acaba.
    Hayırlı Günler...

İncelediğiniz ve görüş bildirdiğiniz için teşekkür ederim...

- Hareketli ortalamaların rengi farklı ama yakın renkler denk gelmiş. O nedenle onları değiştirmek kolay. Zaten ileride (kısmetse) renkleri sizin tarafınızdan da değiştirilebilir hâle getirmek gibi bir düşüncem var...

- Ortalamarın değerini sağda fiyat çubuğunda yazınca orada ortalık birbirine girecektir. Tam kesişim anlarında hangisinin değeri hangisi belli olmaz ve hiçbirisi okunmaz hâle gelir... Yaptığım araştırmalarda gördüm ki;

. Sol üst köşede göstermek
    . Ortalamanın adının hemen yanına yazmak
    . Mouse ile üzerine gelince Tablo olarak o bardaki tüm verileri listelemek

gibi yöntemler kullanılmış. Şimdilik başlıkta sadece son barın değerini göstermekle yetinebilirim. İleride mouse destekli olmasını planlıyorum...

Daha işin başındayım ama taslağın çalışıyor olması gelecek adına ümit verici...

Sayfa 611/1078 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •