Sayfa 615/806 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Merhaba ben de bugün ilk kez ttrak aldım ortaklar.Nisanda altın bozup borsaya girdim altın kalsa satmasam şu anda yüzde 20 dqha çok param olacaktı.Uzun vadeciyim sonu iyi olur hepimiz için inşallah

2.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Merhaba ben de bugün ilk kez ttrak aldım ortaklar.Nisanda altın bozup borsaya girdim altın kalsa satmasam şu anda yüzde 20 dqha çok param olacaktı.Uzun vadeciyim sonu iyi olur hepimiz için inşallah
    Bendede egegübre vardı uzun zamandır bekledim tık yok. Sahibi çok ş……siz. Bende bugün hepsini çok zararına sattım ttrak’e geçtim. Seans başında aldım buda düşmeye başladı, kısmetten ötesi yok. Hayırlısı olur inşallah. Tüm arkadaşlara bol kazançlar dilerim.
    (Yatırım tavsiyesi değildir)

3. Yabancı satışı baskısı bugün yok gibi. Ytd.

4. Rüzgar tersine dönüyor gibi. Ytd.

cuma günü bir yükseliş yaşandı. işlem adeti oldukça iyi. önümüzdeki hafta 14 günlük fiyat kanalının üst bandı olan 184.40 değerine doğru bir hareketlenme olabilir.

haftalık macd() sıfırın altında ve yukarı yönlü kesmiş durumda. bu şekildeki oluşumda yukarı yönlü sert yükselişler yaşandı. tekrar yaşanabilir.

cuma günü yaşanan sert yükselişe rağmen günlük grafikte güçlü bir sinyal oluşmamış. 14 günlük fiyat kanalının üst bandı olan 176.20 değerine de yaklaşılmış. ancak yukarı yönlü kırılmayacak anlamı çıkarılmasın. para girişi sürdüğü taktirde haftalık fiyat kanalının üst bandına doğru hisse fiyatının yaklaşacağını öngörmekteyim.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

21,34,55 günlük linear regression farklı hedefleri işaret ediyor.

21 günlük orta ve üst band yeşil,
    34 günlük orta ve üst band siyah,
    55 günlük orta ve üst band mavi renk ile alt bandları ise kesik kırmızı renk ile gösterilmiştir.

fiyatları açık mavi band üzerindedir. hedeflerinizi buradaki değerlere göre belirleyebilirsiniz.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Koç sirketleri sirayla yatirim / gelecek projeksiyonu acikliyor. FROTO elektrikli arac dedi, TUPRAS 24 kasimda muhtemelen yatirim aciklayacak

Sira bize gelirse gelecege dair nasil bir vizyon ongoruyorsunuz? Yani TTRAK 2030 da ne anlamda fark yaratabilir? Y.Disinda satinalma ya da fabrika kurumu, elektrikli Traktor ya da Turkiye icinde bir fabrika daha? Veya belki buyuk bir iş makinasi yatirimi?

Buyuyen ve surekli yatirim yapan sirketleri seviyorum ama TTRAK biraz bu konuda geri kaldi sanki.

Onumuzdeki 4-5 sene ayni tesiste ayni aylik traktor satislarini mi takip edecegiz?

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Koç sirketleri sirayla yatirim / gelecek projeksiyonu acikliyor. FROTO elektrikli arac dedi, TUPRAS 24 kasimda muhtemelen yatirim aciklayacak

Sira bize gelirse gelecege dair nasil bir vizyon ongoruyorsunuz? Yani TTRAK 2030 da ne anlamda fark yaratabilir? Y.Disinda satinalma ya da fabrika kurumu, elektrikli Traktor ya da Turkiye icinde bir fabrika daha? Veya belki buyuk bir iş makinasi yatirimi?

Buyuyen ve surekli yatirim yapan sirketleri seviyorum ama TTRAK biraz bu konuda geri kaldi sanki.

Onumuzdeki 4-5 sene ayni tesiste ayni aylik traktor satislarini mi takip edecegiz?

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
    Türkiye'deki traktör sahipliğinin (binek araç pazarında da olduğu gibi) düşük oluşu ve ayrıca mevcut araç parkının çok çok yaşlı oluşu, dolayısıyla yenilenme ihtiyacı, TTRAK ortakları için ileriye yönelik temel referans noktası olsa gerek. Tarım ihtiyaçsa, traktöre ihtiyaç olacaktır, olmalıdır.

Bunun ötesinde, tıpkı Ford ve Fiat gruplarının Türkiye'deki iştiraklerinin sorumluluk ve üretim kapsamlarını geçmişte genişletmesi/büyütmesi gibi bir süreç TTRAK için de işler mi derseniz, bir yabancı firma mevcut koşullarda Türkiye'deki iştirakine yeni yatırım yapmak (ve/veya daha kapsamlı sorumluluk/yetki delegasyonu vermek) ister mi diye de sorgulamak gerekir düşüncesindeyim. Mevcut koşullarda bundan emin değilim doğrusu.

Sayfa 615/806 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •