Sayfa 621/1000 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok artik, Isvec Norvec Danimarka asamasina daha birkac yuzyil var, biz batik Yunanistan olsak kafi!
    Batış kaçınılmaz diyorsunuz 🙂

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    mc neden kovuldu tam kral cıplak diyecekken
    Borçluluk ile ilgili durumumuz olumluymuş.Bu durumda haliyle Mc'ye ihtiyaç kalamamış demek ki.IMF ye zaten ihtiyaç yok.Bu açıdan bakıldığında doların 5 TL ye inmesi kaçınılmaz görünüyor.Elbetteki sorun psikolojik olduğunda, çare de psikolojik tedavide.Kısa vadeli ekonomik programımız bu olsa gerek.

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Batış kaçınılmaz diyorsunuz ��
    Zaten battik da, Yunanistan gibi arkamizdan aglayacak kimse olmaz!

Onlarin gavur dindaslari, Helen medeniyetleri vardi, bizim ise deve sidigi icen, dotunu taslan silenlerimiz var!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    mc neden kovuldu tam kral cıplak diyecekken
    Asıl sorun bu kararın yarın piyasaları nasıl etkileyeceği?
    Malum bu karar bizimkiler ABD'deyken, bana göre daha çok alacaklıların dayatmasıyla alınmış bir karardı. Ve sonrasında iç politik nedenlerde yandaşları ofsaytta bırakmak pahasına bu karadan geri dönüldü. Ee şimdi bu kararı bize dayatanların bu geri vitese tepkileri nasıl olur bence bunu düşünmek gerekiyor. Üstelik Brunson'ın duruşmasına da sayılı günler kalmışken...

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Borçluluk ile ilgili durumumuz olumluymuş.Bu durumda haliyle Mc'ye ihtiyaç kalamamış demek ki.IMF ye zaten ihtiyaç yok.Bu açıdan bakıldığında doların 5 TL ye inmesi kaçınılmaz görünüyor.Elbetteki sorun psikolojik olduğunda, çare de psikolojik tedavide.Kısa vadeli ekonomik programımız bu olsa gerek.
    4 Gayme uzeri koma diyorlardi, 5 gaymede psikolojik tedaviylenmi iyilesecek hasta, bence gomun gitsin AMK!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by betterking Yazıyı Oku
    Malum bu karar bizimkiler ABD'deyken, bana göre daha çok alacaklıların dayatmasıyla alınmış bir karardı. Ve sonrasında iç politik nedenlerde yandaşları ofsaytta bırakmak pahasına bu karadan geri dönüldü. Ee şimdi bu kararı bize dayatanların bu geri vitese tepkileri nasıl olur bence bunu düşünmek gerekiyor. Üstelik Brunson'ın duruşmasına da sayılı günler kalmışken...
    Kötü senaryo kısa vadede 6,40 6,50 bandına doğru tekrar bir hareket gelebilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Kötü senaryo kısa vadede 6,40 6,50 bandına doğru tekrar bir hareket gelebilir mi?
    Haberin yurtdışında nasıl yankı bulduğu da önemli, düşündüğümüz gibiyse gap'li açılış dahi mümkün görünüyor bence...

8.  Alıntı Originally Posted by betterking Yazıyı Oku
    Bende alacakların dayatması olduğunu düşünüyordum...IMF olmaza alternatifleriydi...el altından yapabilirler mi bilmiyorum...ortalık karışmazsa bilmediğimiz birşeyler oluyorlar olabilir...

Sayfa 621/1000 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •