Sayfa 631/658 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641 ... SonSon
Arama sonucu : 5261 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bofa aldı 2 mayıstan 7 sine kadar 44 ort ile,sonra döndü bastı 41,5 dan geriye..
    Tetikleyen tacirler oldu..
    Zararına satması bana anlamlı gelmiyor, arka planda al gülüm ver gülüm olayları var bence. Citi adına bu tahtafa islem yapan Bofa’nın yabancı hedge fon oldugunu sanmıyorum.

2. bilanço için son tarihi bilen varsa paylaşabilirmi.

3.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    bilanço için son tarihi bilen varsa paylaşabilirmi.
    20 mayıs..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    20 mayıs..
    teşekkür ederim

5. kekocum tlgrm'da niye öyle konuşmuyorsun yok alım yeri bla bla bla teknik iyidir teknik bakmayı öğrenin !

6.  Alıntı Originally Posted by aaron Yazıyı Oku
    Zararına satması bana anlamlı gelmiyor, arka planda al gülüm ver gülüm olayları var bence. Citi adına bu tahtafa islem yapan Bofa’nın yabancı hedge fon oldugunu sanmıyorum.
    Top yönetimde berkosanin anlamsız düşüşü bilançosu kötü olacağı içinse yine birilerine bilgi sizdirilmis var sayarım ve gelmisine geçmişine lanet okumaktan başka bir şey gelmez elimizden şayet beklenenden iyi gelirse o zamanda küçük yatirimcinin elinden mal almak için ayak oyunları olduğunu farz ederim. Bu forumda algı operasyonu olduğu kanisi uyaniyor

7. Bu ülke ne çektiyse namazı "kameralar eşliğinde" gösteriş için kılan; olduğundan fazla ahlâklı görünmeye çalışan, rahmetli Yaşar Nuri Öztürk'ün deyimiyle Allah ile aldatanlardan çekti...Birisi gereğinden fazla Allah diyorsa korkmak lazım...Çünkü an itibariyle düzen bunların düzeni...Her yerdeler !

Ben, hisse 50 Tl.lerde iken manipülasyon şüphesinden bahsettiğimde 7/24 bir kamyon laf edenler, hisse gelmiş 40 Tl'ye şimdi hepsi bir ağızdan manipülasyon diyor...Allahsız bunlar yaw, net...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8. Uçurumun kenarındayız dostlar. Yukarda 41.80 aşağıda ise 39.90 ana direnci var.
    Dua edelimde 39.90 altında kapanış olmasın. Yoksa vay halimize.
    Bir hissenin bilançosu kötü gelse bile böyle bir düşüş yaşanması mümkün değil. Bir gün yapar tabanını yoluna yürür. Ama 10 gündür bir hisse düzenli olarak -4 -5 düşmez. Belki şirketi hisseyi güzel buluyorum diyen abilerimizde bile elinde lot kalmadı.kim bilir.🤔

Sayfa 631/658 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •