Sayfa 634/837 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    keko defansif hisse seçtiğin zaman nasıl ayarlıyorlar ise daha kötü oluyor kendimden bilirim. yav artık garanti olsun diyorsun hopp daha beteri..

örnek aksen 52 liradan 27 liraları gördü. o yüzden ben artık yav bu güvenli liman buna demir atayım demiyorum.

ama tabi bir senenin rehaveti de olacak bende vedalaşınca o rehaveti yaşamak istiyorum biraz
    Güvenli liman bazen de tamamen güvensiz limana dönüşebiliyor...aslında sürekli daha fazla kazanmak isteyen biri sürekli bebek hisse arayışında olmalı...ama bazen de yaş ilerleyince insan biraz durulmak istiyor...o vakit de artık baba hisselerinden temetü verimi yüksek olanlarına yöneliyor...ereğli aldığımda taoso 150 tl idi...ikisi arasında gidip geldim..sonunda ereğliyi seçtim...depremden sonra aslında iyi de kazandım ama sonradan karımın hepsini verdim... bakalım ileride neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    vbtyz baktımda 10milyon lotu varmış keko işini bilir ))
    lotu düşük, karı da yüksektir..gittikçe de büyüyor...57 tl de maliyetim var...ama buna rağmen yine de korkmuyorum...yalnız ben biraz fazla alınca sanırım üzerime oynamaya başladılar...vbtyz bedelsiz yapma potansiyeli de var...aylarca durur çıkmaya başladığında da sert çıkabilme özelliğine sahiptir...yalnız patronu çok çakal biri...şu anda alacak olan olursa da 5-10 binden fazlasını almasını önermem...çünkü inadına da olsa dökmeden gitmek istemezler...lotları tek tek sayıyorlar izlenimi ediniyorum..yalnız acı çekmek isteyen varsa yanıma gelerek acı çekmeye başlayabilir... beni bu tür durumlar etkilemiyor sizleri bilmem...benim de inadım en az tahtacı kadar var..bakalım kim kimi yenecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bu arada tekrardan hayırlı uğurlu olsun diyorum..gesan bozduğu tavanı tekrardan yapmış...gesan güzeldir dostlar..beklentilerini burada aylarca yazdım...o kadar yazdım ki sizler de belli bir süreden sonra ben de bıktım...özelikle europowerin üreteceği sunjunior ciddi potansiyel taşıyor...bu yıl trafo üretimi de dört kat artacak...geslerde kullanılan inverterler de üretilmeye başlanacak...artık belli büyüklükteki binalara yenilenebilir enerji zorunluluğu geldi...panel fabrikası da faaliyete girdi ..yıl sonunda bu kapasite de ikiye katlanacak...

gesan katlamalı büyümeye devam edecek...sektörün önü çok açık...bunları aylar önce söylerken birileri keko milllete gaz veriyor olarak algılayanlar vardı...burada baddog ,rex ve karlı adamlar ile çok mücadele ettim... bu sektörden hisse almayan kalmayacak dedim haketen de öyle oldu...neredeyse bu sektörden hisse almayan kalmadı..en popüler sektör oldu...

bu hissede kimsecikler zararda kalmaz yeter ki sabır gösterilsin dedik...doğru tradeyi yapanı da ihya etti...sadece alıp tutanı da ihya etti..bu süreçte en çok fenerbahçeli dostumuz beni üzdü...13 yıllık borsa hayatımda forumlarda sadece onu engellemiştim...sonunda söylediklerimizin piyasa tarafından da doğrulanması beni sevindirdi...

4. Gesan tavan kitleyince muhabbet eregli falan olmuş iyice. Ama sıkıntı yok. Ben buna raziyim. Gesan tavan olsun bu sayfada t...k muhabbeti yapalım 😀

5. Fenerli arkadaşın hakkını yemeyelim . Aksam ben sattim gidiyorum yazmasaydi biz bu tavani zor görürdük. Ama tavandan geri almasından çok korkuyorum. 🤣

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Fenerli arkadaşın hakkını yemeyelim . Aksam ben sattim gidiyorum yazmasaydi biz bu tavani zor görürdük. Ama tavandan geri almasından çok korkuyorum. ��
    fenerli dostumuzu geçmişte çok uyardım tıpkı acemi kekonun davranışlarını sergiliyorsun dedim...ben de ilk zamanlarda iki tane sermaye kayıp etmiştim...hareket neredeyse oraya atlıyordum..sonra da hisse durgunlaşınca bir kaç günde zararla terk edip gidiyordum..bu tür davranışların sonu kötü biter...sermaye kar gibi eriyip gider...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Güvenli liman bazen de tamamen güvensiz limana dönüşebiliyor...aslında sürekli daha fazla kazanmak isteyen biri sürekli bebek hisse arayışında olmalı...ama bazen de yaş ilerleyince insan biraz durulmak istiyor...o vakit de artık baba hisselerinden temetü verimi yüksek olanlarına yöneliyor...ereğli aldığımda taoso 150 tl idi...ikisi arasında gidip geldim..sonunda ereğliyi seçtim...depremden sonra aslında iyi de kazandım ama sonradan karımın hepsini verdim... bakalım ileride neler olacak ??
    ışığı gören ereglide olmayan yok sanırım piyasa da daha da sürer gibi orası bolingeri sıkıştıracaklar falan ben bile ufak tırtıklayayım dedim zararla verdim
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    lotu düşük, karı da yüksektir..gittikçe de büyüyor...57 tl de maliyetim var...ama buna rağmen yine de korkmuyorum...yalnız ben biraz fazla alınca sanırım üzerime oynamaya başladılar...vbtyz bedelsiz yapma potansiyeli de var...aylarca durur çıkmaya başladığında da sert çıkabilme özelliğine sahiptir...yalnız patronu çok çakal biri...şu anda alacak olan olursa da 5-10 binden fazlasını almasını önermem...çünkü inadına da olsa dökmeden gitmek istemezler...lotları tek tek sayıyorlar izlenimi ediniyorum..yalnız acı çekmek isteyen varsa yanıma gelerek acı çekmeye başlayabilir... beni bu tür durumlar etkilemiyor sizleri bilmem...benim de inadım en az tahtacı kadar var..bakalım kim kimi yenecek...
    baya sıg tahta da dökmeden gitmezler gesan bile aylardır izliyoruz.

citi 2 milyonun üzerine cıkınca tahta rahatlayacak dedik adamlar 2.2m lot aldıktan sonra bedelsiz halka arz geldi.. ve citi şuan 4. sorada takasta..

bu sürede sen döküldün, kwon, benim yakınlarım güzel lotlar verdiler

bekleyecen senden başkasının satmasını )
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 634/837 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •