Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 635/1014 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bu forum yuzunden memleketten sogudum ya

valla sogudum bittim

dolar zaten 3.97

bir yalnizca bir ulkemiz var donecektik yasayacaktik onuda bitirdiler

saplanip kaldik burada malak gibi
    Adam bizimle kafa buluyor ya da ABD de buna TL maaş veriyorlar.
    Not: daha ağır bir laf vardı da yazmadım.rok aklıma geldi.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. FETÖ nün işidir. Bu tür eylemleri daha öncede çok sayıda oldu geçmişte.

ASELSAN da bir şüpheli intihar daha
    ASELSAN da çok tartışılan şüpheli ölüm ve intiharlara bir yenisi daha eklendi. 32 yaşındaki ASELSAN elektronik yüksek mühendisi Kerem Parıldar, bir binanın 14. katından kendisini atarak hayatına son verdi. Böylelikle ASELSAN da son 11 yılda 8. ölüm olayı meydana geldi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/...-daha-2099569/

Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Enflasyon yoluyla garibani iyice soyuyor, para basma onun elinde.

Yarin bu soyduklarini betonculara verir KGF yapar, yine kazandirir.
    söyledikleriniz oldukça doğru, betoncuları kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklardır ancak kontrolleri dışında gelişen ekonomik süreçler maliyetleri arttırmaya ve halkı fakirleşmeye sevketti.

bu sürdürülemez. bir şekilde devam ederler, ancak bu kafayla, bu fiyatlarla, bu aidatlarla kümes gibi yapıların bir albenisi yok.

ayrıca mevcut ekonominin bir kgf yi daha kaldıracağı şüpheli. yapabilirler ama dolar ve faiz tarafını kontrol etmeleri zorlaşır.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Adam bizimle kafa buluyor ya da ABD de buna TL maaş veriyorlar.
    Not: daha ağır bir laf vardı da yazmadım.rok aklıma geldi.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    maasim dolar eee?

donunce TR ye dolarmi verecekler?

TL alacaz

Tabi Turkiye diye bir ulke kalirsa

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    arkadaşlar, kendiniz için değil gelecek nesiller için bakın şu malum zihniyetin tv lerde gördüğünüz temsilcilerine.

ne görüyorsunuz ? kurnazlıkla, dersine çalışmadan dunyayı alt edebileceklerini hayal eden bir güruh var. bilgisizce "enflasyon faizden dolayı artıyor" gibi abukluklarla halka gaz veriyor, kendi beceriksizliklerini gizlemeye çalışıyorlar. her konuda sorumluluğu başkalarına atıyor, şehirleşme gibi konularda da şehirlerimizi yok eden kararlara imza atıyorlar.

betona aşıktırlar, köprü yapınca egoları tavan yapar. hamasetle milleti gaza getirirler.

sizlerin annelerinin, babalarının vergileriyle bu ülke üstelik çok daha fakirken 40 yıl once 2 tane köprü yapmadı mı?

eski iktidarlar bunlar kadar gösteriş yaptılar mı? hayır. asla. bizim vergilerimizle yapılmış şeyler zaten ve yapmak için iktidara geliyorsun.

yapmazsan garip olurdu. yaptığın için ekstra alkış bekleyemezsin.

bakın, iki köprü ile egosu tavan yapanlar... abd başkanının elinin altında nukleer silah kodları var. abd ulusu aya insan gonderdi, marsa araç gönderiyor.

sen iki köprü yapınca egon tavan yapıyorsa abd başkanının egosu sence ne seviyelerdedir ?

daha once bu ülkenin zaten yaptığı köprülerden tekrar yapabilirsin ama kalkınma sağlamak başka bir şeydir.

halkın hikayelere karnı tok. beceriksizliğiniz her alanda ortada. zira bilimi rehber edinmeyi ve rasyonel düşünceyi reddettiniz.
    Tek katılmadığım nokta HALKIN HİKAYELERE KARNI TOK söyleminiz . Gördüğüm, bu halkın epey bir bölümünün HİKAYELER ile avunmaya bayağı meyilli olduğu, aksi olsa A KE PE gibilerinin BETON hikayesine oy verip bunları 15 yıl iktidar yapmazlardı. Layık, layık, layık işin özü burada herkes layığı şekilde yönetilir ve yaşar.

Son zamanlarda sürüsüne betoncu ya direk aradı yada sms mesaj gönderdi ama şimdiye kadar NEF den arayan olmamıştı. Bugün onlarda aradı yeni başlayacakları basın ekspres yolunda ki proje için lansman fiyatı ile satışlar başlamış mış dedi ben ilgilenmiyorum deyip kapadım. Beton aşığı olan varsa ilgilensin diye forumdaş olarak bilgi paylaşayım istedim. Nef !.... hadi hayırlısı bakalım ponzi (saadet zinciri) de ilk havlu atan kim olacak hala bekliyorum ....

7. Isparta'da FETÖ cülerin düşürdüğü uçaktaki, TORYUM reaktörleri ile uğraşan Fizik Profesörlerimiz gibi. Unutmamak lazım. Su Uyur, Düşman Uyumaz!

https://www.youtube.com/watch?v=Ar0_C-8gk-A

https://www.youtube.com/watch?v=fQlmL1b87hQ

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    FETÖ nün işidir. Bu tür eylemleri daha öncede çok sayıda oldu geçmişte.

ASELSAN da bir şüpheli intihar daha
    ASELSAN da çok tartışılan şüpheli ölüm ve intiharlara bir yenisi daha eklendi. 32 yaşındaki ASELSAN elektronik yüksek mühendisi Kerem Parıldar, bir binanın 14. katından kendisini atarak hayatına son verdi. Böylelikle ASELSAN da son 11 yılda 8. ölüm olayı meydana geldi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/...-daha-2099569/

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Isparta'da FETÖ cülerin düşürdüğü uçaktaki, TORYUM reaktörleri ile uğraşan Fizik Profesörlerimiz gibi. Unutmamak lazım. Su Uyur, Düşman Uyumaz!

https://www.youtube.com/watch?v=Ar0_C-8gk-A

https://www.youtube.com/watch?v=fQlmL1b87hQ
    Kardeş sana haber vermediler heralde, bu aralar komplo teorileri fetoculara değil ABDye bağlanıyor malum Zarrab ile çalışarak yapılan kanunsuzluklar yurtdışına taştı ama hesabı görülecek gibi duruyor.

Sayfa 635/1014 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •