Sayfa 642/852 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Hisse 25.43 den bölünecek...ister 1 lotunuz olsun ister 1000 farketmez....

Kalan küsuratlı lot bankaya yada aracı kuruma kalmaz...

Aracı kurumunuzu arayın size gerekli bilgi verecektirler.. işlem yaptığınız ekranda "lot altı küsuratlı işlem" menüsü ile küsuratlı lotlar devir olabilir

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umudunu Kaybetme...Herzaman Şükret...

2.  Alıntı Originally Posted by bilselc Yazıyı Oku
    Hisse 25.43 den bölünecek...ister 1 lotunuz olsun ister 1000 farketmez....

Kalan küsuratlı lot bankaya yada aracı kuruma kalmaz...

Aracı kurumunuzu arayın size gerekli bilgi verecektirler.. işlem yaptığınız ekranda "lot altı küsuratlı işlem" menüsü ile küsuratlı lotlar devir olabilir

malesef bu işbank için sıkıntı. böyle bir seçenek yok. başka banka ve aracı kurumlarda var. bankaya gidip halletmek lazım

3. Doğrudur dostum...fakat bir şekilde hallediliyor... arkadaşın karamsar olmasına gerek yok..bu konu özeli için saygılar

Umudunu Kaybetme...Herzaman Şükret...

4. Bende şekerbank için böyle bir durum oluştu, 0.6 lot kaldı, bankamı aradım bize hibe edeceksiniz öyle silinir dediler dilekçe yolladılar bende dilekçeyi doldurdum bankaya hibe ediyorum diye. O nedenle demiştim bankaya hibe etmek istemiyorum, zaten her şeylerini alıyorlar komisyon falan. Şeker ucuzdu önemsemedim, ama kartonda 1 kuruşta olsa vermek istemiyorum, başkasına veririm daha mantıklı eğer verebiliyorsam

5. Birbirimize virman yapalım.Satar paylaşırız.Araci kuruma kalacağına. Gıcıklık degil mi))

6. Sadece 100 ve katlarında tam oluyor galiba degil mi?

7. Bırak küsürat hesabınızda kalsın, hesabını zı kapatmadığınız ve o hisse kotadan çıkarılmadığı takdirde yıllarca hatıra olarak durur ve siz her gördüğünüzde vay be! Ne günlerdi o günler % 2543 verdi tam yerine rast geldi oradan sattım bereket versin dersiniz ya da verdi de yararlanamadık ki kafama turp sıkayım erken sattım başkası sebeplendi der torunlarınıza ispat için gösterirsiniz. Ben ve Terki joe kısmetse öyle yapacağız. Deden var ya senin deden deyip askerlik muhabbetini sollar gidersiniz ytd

8. Spk onayı ne zaman gelir,veya reddolma ihtimali var mi?Onay sonrası hisse nasil hareket eder?Bolunme hangi tarihte olur?Bilgisi veya öngörüsü olan var mı?

Sayfa 642/852 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •