Sayfa 65/581 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 513 - 520 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    3.5 yıl sonunda dolar bazında paramı kurtarıp çıktım. bu sürede çektiğimi ben bilirim birde buranın emektarları. bir daha hicbir gyo nun önünden gecmem. güzel bir eğitim almış olduk. kalan arkadaşlar kazanır inşallah. buradaki birçok yatırımcı bunu hakediyor.

yatırım tavsiyesi değildir.
    çarşamba satış için daha uygunmuş hayırlı olsun gyolar pek talep görmüyor bistte..
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    çarşamba satış için daha uygunmuş hayırlı olsun gyolar pek talep görmüyor bistte..
    süper bilanco gelince o gün elim gitmedi ne yapalım kısmet. zaten almak istediğim kagıtlar da düşmüş pek fark etmedi. teşekkür ederim hocam size de bol kazançlar.

yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    y.finans 1,050 bin sattı 200 binde vakıf alışlar parçalı pastalayamadım takası..
    Teşekkürler sayın sakura

12.11.2018 den bu yana dolar bazlı artış %113 dür.YTD.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Her bilanço sonu satış yatırımdan .YTD.

2 günde 1.5 milyon lot verdi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. 5.55 ortalama ile %50 vermiştim. Bence verilirdi belli etti o gün barda 5.70 açıp basmaya başladığı an dedim ben bu filmi görmüştüm... bence eskilerin çoğu da trade etmiştir.

Oyle pis iş ki.

Hepsini versen kesin 10 tane tavan çeker

Hic vermesen de 10 kere taban yer

Tavukları yemlemek lazım işte araci kurum da alan da satan da kazansın ne yapalım saçma sapan işler bu bilanco ile kağıt filan satılmaz ama mecbur göz göre göre de para kaybetmeyelim diyorsun %50 si ile zarar ediyorsun saçma ama böyle işte. He bir sonraki seferde de iyi bilanço gelir malı komple vereyim dersin yukarıdaki senaryoyu unutma burası böyle işte saçma sapan.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,973
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    en son böyle bilgiyi foncu vermisti sonrasini biliyoruz
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ne zaman idi sonrasında ne olmuş idi snm dvk_psh?

5.55 ortalama ile %50 vermiştim. Bence verilirdi belli etti o gün barda 5.70 açıp basmaya başladığı an dedim ben bu filmi görmüştüm... bence eskilerin çoğu da trade etmiştir.

Oyle pis iş ki.

Tavukları yemlemek lazım işte araci kurum da alan da satan da kazansın ne yapalım saçma sapan işler bu bilanco ile kağıt filan satılmaz ama mecbur göz göre göre de para kaybetmeyelim diyorsun %50 si ile zarar ediyorsun saçma ama böyle işte. He bir sonraki seferde de iyi bilanço gelir malı komple vereyim dersin yukarıdaki senaryoyu unutma burası böyle işte saçma sapan.

hic sasirmadim sonrasindan )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Bu fiyata bırak 10 taban çekmeyi iki taban bile zor yapar..!!!
    Ölünün ölüsü 4,95-4,85 arası artık hisse için, onu da gösterecek kadar aptal olurlarsa hiç düşünmem dalarım ne var ne yok..!!!
    Şunun şurasında üç hotelin bitmesi en fazla üç dört yıl sürse 35-40 TL ye satarım en kötü, %800 kârı kim teper..;-)))
    Zamanı olmayan düşünsün, bizde zaman çok, ölsekte miras bırakırız en kötü..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Kardeş; ben hisseyi aldığım 27-07-2017 de dahi bu hisseyi çocuklarıma miras olarak alıyorum diye yazdım o zamanlar investte, henüz daha büyükyalının kabası çıkılıyordu, buna yatırdığı parayı unutalı çok oldu yani, şimdi yine büyük bir yatırım ömcesindeyiz, şükür elimizde böyle beleş hisse var ve daha çok alacak para da var, Ahmet efendi illa seni zengin edeceğim derse üzmem ne verirse alırım 4,90-5,40 arasında..!!! Beş yılda %800 kazanmışım, bi beş yıl daha beklerim sorun değil..;-)) Çoluk çocuk rahat eder, bizim de emeklilik hayatımız deniz kenarında balık tutup mangal yapmakla geçer daha ne olsun..;-))

Kızıyorum bu çapsız hareketlerine, ama çok ta severim keltoşumu..;-))))

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Hadi size güzel şeylerde yazayım biraz..;-))
    Üç günde dolar 14,80 den 15,35 lere geldi özak 5,65 lerden 5,33 lere düştü, dolar +3 yaptı özak -3,5 yaptı..!!!
    Yıl sonu değerleme raporları dolar 11,50 baz alınarak yapıldı, şimdiden %35 fark oluştu, o zaman sıtoklarda kaç milyarlık malı vardı şimdi kaç milyarlık malı var..???
    Bakmayın bu akpırana nın bu günkü ettiklerine, yıl sonu değerleme + faliyet kârı minimum 3,5 milyar TL ye dayanacak, defter değeri 14 lere gelecek..!!!
    Bunu buraya yazıyorum yıl sonu 8-9 TL den aşağı olsun bu yorumumu ekleyip her isdediğinizi yazın altına..!!!

Ben sözünün arkasındayım, gerçek yatırımcı zarar etmez sadece sabreder..;-))

https://twitter.com/1453__Murat/stat...XMdLQnBMzNCnOA

Bu da çokomelli torik resmi..;-)))

5.55 ortalama ile %50 vermiştim. Bence verilirdi belli etti o gün barda 5.70 açıp basmaya başladığı an dedim ben bu filmi görmüştüm... bence eskilerin çoğu da trade etmiştir.

Oyle pis iş ki.

Biz bunu bile bile, tek lot bile vermedik, hatta aldık..!!!
    Yukarıda yazdığım herşeyin arkasındayım, bu hırsızları yemlemeye de hiç niyetim yok..!!!
    Bunların en çok zoruma giden şey bendeki 77 kuruşa düşen maliyetli lotları onlara kaç katına geri sokacağımı bilemiyor oluşları..;-)))
    Bu iki günde aldıklarımı da başka hesaptan aldım sırf maliyet 77 kuruşta kalsın diye, o hesabımfaki öaliyetim bile 2,40 larda...!!!
    Kuşlu sitede yazdım, bugün hisseyi güzelleme ve pazarlamaya başlar yine hırsızlar dedim, çünkü ne satılan 13 milyon lot var ne de tahtadaki düşüş gerçek..!!!
    Hepsi keltoşun milletin malına çökmek için kurduğu dümenden ibaret..!!!
    Bu iki günde 5,38-4,90 arasında aldığım lotları yıl sonu en az 8 TL ye datıcam, burayada not düşücem "al bunları münasip yerine sok" diyeceğim..!!!

Biz bu filmi beş yıldır izliyoruz, ve bir kez bile hırsızları yemlemedik aç bıraktık, bırakmaya da devam edeceğiz..;-))

Sayfa 65/581 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •