Sayfa 654/800 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Birkac kisi de belirtti, son ceyrekteki sondaj malzemesi satisi (yaklasik 25m) marjdaki iyilesmeyi saglamis olabilir gibi duruyor. Onumuzdeki donem icin bana gore en kiritik konu bu marjin korunup korunamayacagi konusu zira bu marjla 2022 karinin da kur sabit dahi kalsa 30-35m bandinda olacagi kesin. Arsa degerlemesiyle 40m dahi gorulebilir. Ve kapasite artirimiyla da 2024 yilinda 9 basamakli karlar konusulur. Ozetle marjlari takip edelim ve lotlara sahip cikalim!

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

2.  Alıntı Originally Posted by jayjaybk Yazıyı Oku
    Birkac kisi de belirtti, son ceyrekteki sondaj malzemesi satisi (yaklasik 25m) marjdaki iyilesmeyi saglamis olabilir gibi duruyor. Onumuzdeki donem icin bana gore en kiritik konu bu marjin korunup korunamayacagi konusu zira bu marjla 2022 karinin da kur sabit dahi kalsa 30-35m bandinda olacagi kesin. Arsa degerlemesiyle 40m dahi gorulebilir. Ve kapasite artirimiyla da 2024 yilinda 9 basamakli karlar konusulur. Ozetle marjlari takip edelim ve lotlara sahip cikalim!

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.
    Son çeyrek 54 milyon ciro yapmış. Dönemsel bir durum değilde sürdürülebilir bir ciro ise ilk 3 aylıkta belli olur. Geçen sene 3 aylıkta 14 milyon ciro vardı. Sonuç ilk çeyrek bilanço sonrası ak koyun kara koyun belli olacaktır. Ben ümitliyim açıkçası. Kesinlikle ytd

3. Ağustos 2021 1.9 milyon dolarlık ithalat 2,8 milyon dolarlık ihracat İçin dahilde işlem izni almıştı bu satışın etkisini son çeyrekte gördük.kasımda 2,4 milyon dolarlık ithalat. 3,6 milyon dolarlık ihracat İçin alındı bunu da ilk çeyrekte görmeyi bekliyorum ben şahsen ilk çeyrekte 65-70 milyon TL. Ciro 15 milyon net kat olasıdır, seneye yemi yatırım bittiğinde 100 milyon üstü karlar yıllıkta beklebilir

4.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Ağustos 2021 1.9 milyon dolarlık ithalat 2,8 milyon dolarlık ihracat İçin dahilde işlem izni almıştı bu satışın etkisini son çeyrekte gördük.kasımda 2,4 milyon dolarlık ithalat. 3,6 milyon dolarlık ihracat İçin alındı bunu da ilk çeyrekte görmeyi bekliyorum ben şahsen ilk çeyrekte 65-70 milyon TL. Ciro 15 milyon net kat olasıdır, seneye yemi yatırım bittiğinde 100 milyon üstü karlar yıllıkta beklebilir
    Bahsettiğiniz işlem izin verilerini nereden görebiliriz sayın kreon?

5. Hocam buna nereden ulaşıyoruz peki? :) Bundan sonrakileri sizi yormadan takip edelim.

6. https://ticaret.gov.tr/ihracat/mevzu...leri/mart-2021

google amcaya dahilde rejim belgesi diye tarttığında ticaret bakanlının sitesnde yayınlanıyor...

7. İhracat artışı devam etttiği müddetçe sorun yok.. Büyüme potansiyeli barındırıyor..
    Düşük sermayesi ve düşük işletme ve pazarlama gideri olması artı yönleri...
    Bu sermayede zarar edenler bile uçuk kaçık fiyatlarda...

Sayfa 654/800 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •