Sayfa 658/997 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

Afiyet olsun sofra..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,748
    Köşe masadayım....

Ezine, kavun, simit........
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Hava serinnedi, ahali gecelere aktı her halde!

Bizim akacak bir yerimiz yok, atölyeye gideyim bari!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,748

Angara nın selamı var

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Afiyet olsun Ankara'ya..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Selamlar masanın büyükleri☺

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Angara nın selamı var
    Abi burası Angaranın neresi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,748
     Alıntı Originally Posted by bilalx Yazıyı Oku
    Abi burası Angaranın neresi?
    Muhit olarak göl manzaralı desem yeterli, Angarada deniz olsa, deniz manzaralı olurdu..

Arkada KEL kafalı AĞA var, onun çiftliği... bizler ona kısaca hamdido beyy deriz..

kendi aramızdaki toplantımızda hamdi abi deriz.

ben İstanbul'dayım, kelek attılar, davet etmediler...

Davet etselerde gidemezdim, bu hafta içi FULL işlerim var, cuma günüde tatile çıkıyorum, bayrama kadar buralar Reha GAYA'ya emanet

Sayfa 658/997 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •