Sayfa 66/140 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 521 - 528 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1.  Alıntı Originally Posted by seraycan1 Yazıyı Oku
    ne oldu buna böyle çöktü çökettiler bu kadar..
    ikili dip yapmasi gerekirken 2.80 e gitti gerideki dip noktayi almadan kalici yukselemezdi.1.9* ları görebilir ordan donerse ilerisi aydınlık olur .donmesse 1.5 ler gündeme gelir ancak şahsen ihtimal vermiyorum.uzun vadede ekmek yedirir

2. Adamın burnundan getirir bence, ekmek yedirme yerine,

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kış geliyor diye giydirdiler bize donu... Yaz gelmeden çıkartsalar bari... Yoksa yazın pişik oluruz...

5. Cidden merak ediyorum, ne oldu da toparlanmaya çalışırken böyle keskin bir düşüşe döndü?

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tradercimbom Yazıyı Oku
    slm arkadaslar gecen sene yeniden değerleme yapılan şişlideki yer 105 milyon usd ye satılmış
    manipülasyon içerikli yazı. gerekli şikayeti yaptım. dagi yatırımcısı olarak sizlerde gerekli başvuruyu yapın ki böyleleri ortalıkta cirit atamasın. 5 dk nızı almaz bir şikayet.

http://www.borsaistanbul.com/kurumsa...iletisim-formu

7. Düşüşte bir yere kadar. 113 bin endekste her hissenin belli bir değeri olmalı... Ytd

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 66/140 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •