Sayfa 66/341 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Bu haberler biliniyordu cikmasi icin neden deyil oyle olsaydi ekside kapatmazdi

2. bu haber tamam..lakin 90 milyon felan yazmiyor..dogrusy 150 milyon..birde kdv felan var..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Bu haberler biliniyordu cikmasi icin neden deyil oyle olsaydi ekside kapatmazdi
    Bende onu sormuştum :) garip

Malum sitede ara gazı gibi haber yapmış

4. piyasa bu..emin olmak isteyebilir
    .bakin ittifak holdinge..ytd

5. Bugünkü kap haberinde 27.5 milyon dolar 'dan bahsediyor 7 milyon dolar civarı borç ödenince 20 milyon dolara yakın bir para kalıyor.

Sanırım ilk haberdeki 16.7 milyon dolar net kalan para gibi.
    Burada bir muallaklık var.

Her halükarda bunu olumlu fiyatlamalı. Çünkü 1.20 lere kadar hızlı çıkarken 0.68 den yapılan çağrı 'dan çok hisse gelirse satıştan vazgeçebileceği haberi ile hızlı bir düşüşe girdi ve 0.73 lere kadar satış baskısı oluştu.

Şimdi olumsuzluklar ortadan kalktığı için son 1 haftadaki yüksek kaybı bir nebze olsun telafi etmek isteyebilir.

Bunlar nacizhane şahsi görüşlerimdir. Ytd

6. Burada yazılanlara baktıkça akıl tutulması yaşıyorum. Acaba bilerek mi yoksa bilmeden mi yanlış yorumlar yazılıyor anlamak mümkün değil. Geçen haftaki hareket başlamadan önce ayrılma hakkını kullanacaklar ve lot sayıları zaten belli idi. Genel kurula katılıp imza verdiler ayrılma hakkı için. Şirkette zaten açıkladı isim ve lot sayılarına kadar. Yani baskı maskı hikaye. Patron öyle istedi. Kağıt düştü.

7. Zaten paranın çoğu aylık taksitlerle alınacak. Sanırım 60 ay taksitle idi.

8. Ayrılma hakkı 11 aralık a kadar devam ediyor. Yani yarın bile birileri ayrılmak istese ayrılabilir.

28 kasım daki genel kurulda bu ayrılma hakkının 2 milyon tl yi geçmesi halinde şirketin vazgeçeceğini yazdı bu haber kap da yayınlanınca satış baskısı arttı.

Bende kendimce 11 aralık a kadar sıkıntı devam edebilir diye düşündüm ancak bu akşam gelen haber bazı muallak durumları netleştirdiği için artık başvuran kalmaz bu da baskıyı sıfırlar diye yorumladım.

Yorumumda bir kasıt yok ama yanlış olabilir tabiki. Herkes kendi fikrine göre pozisyonunu belirler.
    Ytd

Sayfa 66/341 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •