Sayfa 662/881 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 7045 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by meyus Yazıyı Oku
    2 parti halinde vesbede de satıldı önceden %10 a tamamlamak için onu kast ettiniz sandım..vestel yazdığınızı dikkat etmemişim sorry.. fakat hisse bu kadar yükselmiş iken patron satışından bahsetmeniz iyi niyetli değil kanımca.. yoksa her fikre saygı duyarım.. bence bedelsize kadar blok satış yapmazlar malum fiyat daha yukarılara gidebilir.. belki bölündükten sonra ve tepeden hemen önce dediğiniz satış olabiilir..fikirlerim şahsıma aittir.. ytd
    demekki neymiş iyi niyetle yazmışım ve tahminen patron satışı demişim .Patron satışı olabileceğini söylemem asla art niyetle söylenmiş bir şey asla değildi ,zira bende hem vestel hemde vesbe taşıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by alpcan1 Yazıyı Oku
    demekki neymiş iyi niyetle yazmışım ve tahminen patron satışı demişim .Patron satışı olabileceğini söylemem asla art niyetle söylenmiş bir şey asla değildi ,zira bende hem vestel hemde vesbe taşıyorum
    Yahu burdan kendine nasıl haklılık payı çıkardın anlamadım.. vesbede blok satış mı oldu yooo..vestel demişssin dikkat etmedik sorry de yazdık(ki bu yazını vesbe sayfasında yazınca ister istemez kafa bizim hisseye gidiyor).esas son cümleme dikkat et benim haklılılığımı günler geçtikçe pekiştiriyor.muhtemel başlıkları karıştırıyon usta..vestelde oldu blok değişim orda yap kutlamanı..yalnız kutlama yaptığın şeyde abartılacak bi şey değil bir kademede olağan dışı bir lot sayısı gören herkes bunu bilebilir senlik bi şey yok yani
    Son düzenleme : meyus; 01-04-2021 saat: 20:34.

3. SPK bülteni yayınlandı.Vesbenin 2 milyar tavan ile kayıtlı sermaye sistemine geçiş talebi onaylanmış.Hayırlı olsun..Bedelsizin ayak sesleri gelmeye başladı...YTD

4.  Alıntı Originally Posted by zeugma07 Yazıyı Oku
    SPK bülteni yayınlandı.Vesbenin 2 milyar tavan ile kayıtlı sermaye sistemine geçiş talebi onaylanmış.Hayırlı olsun..Bedelsizin ayak sesleri gelmeye başladı...YTD
    usta hayırlı olsun hepimiz için ama ben neden göremiyorum..link varsa atarmısnız

gördüm gördüm
    1. Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket)’nin 2.000.000.000 TL tavan ile kayıtlı sermaye sistemine geçişine
    Kurulumuzca izin verilmesi talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiş ve Şirket esas sözleşmesinin 6 ncı maddesinin
    değiştirilmesi amacıyla hazırlanan tadil tasarısına, Şirket’in talebi doğrultusunda Kurulumuzca uygun görüş verilmiştir.

5. Geçmişten beri gemide olan için sıkıntı yok ama akşamki haberi satış fırsatı görenler olmuş habere atlayanlar olmuş olabilir bakalım kapanış kaç olacak buralardan güzel yeni maliyetlenenler oldu devamı zamanla gelecektir

59.5 a kadar teknik düzeltme

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    beklentiyi önceden satın alanların kazanç amaçlı satışları geliyor. artık vestel beyaz eşyanın hikayesi, hikayeleri var. temettüler, sermaye arttırımı..
    yatırımlar v.s.
    sermaye arttırımı yapacağı belli olan bir şirketin hisse senetleri beklenen sermaye arttırımı kısa sürede gerçekleşmese bile
    bekleyiş devam ettiği sürece piyasada yüksek fiyatla alınır satılır. nisan 15 genel kurulda belki bir şeyler öğreniriz..
    BUNDAN SONRASI SABIR İŞİ..
    Grafik Yorumcusu

8.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    beklentiyi önceden satın alanların kazanç amaçlı satışları geliyor. artık vestel beyaz eşyanın hikayesi, hikayeleri var. temettüler, sermaye arttırımı..
    yatırımlar v.s.
    sermaye arttırımı yapacağı belli olan bir şirketin hisse senetleri beklenen sermaye arttırımı kısa sürede gerçekleşmese bile
    bekleyiş devam ettiği sürece piyasada yüksek fiyatla alınır satılır. nisan 15 genel kurulda belki bir şeyler öğreniriz..
    BUNDAN SONRASI SABIR İŞİ..
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    15.03.2021
    İlgili İşlem
    Kayıtlı Sermaye Sistemine Geçiş
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    0
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    2.000.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2025
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    6
    SPK Başvuru Tarihi
    16.03.2021
    SPK Başvuru Sonucu
    ONAY
    SPK Onay Tarihi
    01.04.2021
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi
    15.04.2021

son satırda sermaye artırımının gündeme alınacağı tarih yazıyor bugünkü kap haberinde..

Sayfa 662/881 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •