Sayfa 670/774 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Burayı izleyen sıkı akp'li bir arkadaşım aradı dün gece.. Ky'dir kendisi, burayı izleyici olarak takip eder..

.
    .
    .
    .
    -- Abi şu hisse.net diye bir site var, oraya üye misin sen.. ?
    -- Yok, üye değilim, ama arada bir okurum.. Hayırdır..
    -- Abi nasıl üye olunur oraya..paralı mıdır.. üye olup bir yazı yazacağım oraya..
    -- Hayırdır ne yazacaksın üye olup..
    -- Abi referandum topiğine girip bizim evetcilere susun artık siz konuştukça batıyoruz diyeceğim.. rezil oluyorsunuz.. adamlar sizden çok daha iyiler.. diyeceğim..
    -- Oooo.. demek sen evetcisin ha..
    -- Valla abi evetciydim ama.. O referandum topiğini okudukça fikrim değişir gibi gibi oluyor.. Hayırcılar haklı galiba..
    -- Tamam kardeşim.. Anladım.. ben de senin gibi düşünüyorum.. Hayırcılar haklı..
    -- Abi.. bir de şu geçen dediğim kaat var ya.. onu n'aapiim.. satiim mi..
    -- Lafı buraya getireceğini biliyordum.. Banane.. ne yaparsan yap.. Al dedik aldın.. sat dedik satmadın.. Yok neymiş referandumdan evet çıkınca uçacakmışız dedin.. bi sürü para kazandırdık sana.. açgözlü.. yetmiyor mu %30 kar iki ayda..Ne biliyorsan onu yap.. uç sen uç..
    -- Abi valla HAYIR diyeceğim.. n'olur söyle.. n'aapiim..
    -- Sen hisse.net'e üye ol.. üye ol..
    .
    .
    .

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Sevgili evet'çiler...Sevgili dostlarım :
    Bakın son kez uyarıyorum sizi. Aranızda hiç mi Fenerbahçe'li yok ? Sorsanıza onlara. Başkan'lığı en iyi biz biliriz. Şimdi sizin ülke için yapmak istediğiniz seçimi biz 19 sene önce Aziz YILDIRIM'ı seçerek yaptık. Bunca sene sonra halimize bakın. Şimdi kurtulmak için çare arıyoruz. Hey hat nafile ! Koskoca Fenerbahçe ne hallere geldi görmüyormusunuz? Bir kez daha düşünün lütfen.

alıntı

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. "Yetkiyi milletten aldık hesabı da yalnızca millete veririz" diyenlerin gerçek yüzünü görün. Başkana soru sormak YASAK... Çünkü o başkan.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sevgili evet'çiler...Sevgili dostlarım :
    Bakın son kez uyarıyorum sizi. Aranızda hiç mi Fenerbahçe'li yok ? Sorsanıza onlara. Başkan'lığı en iyi biz biliriz. Şimdi sizin ülke için yapmak istediğiniz seçimi biz 19 sene önce Aziz YILDIRIM'ı seçerek yaptık. Bunca sene sonra halimize bakın. Şimdi kurtulmak için çare arıyoruz. Hey hat nafile ! Koskoca Fenerbahçe ne hallere geldi görmüyormusunuz? Bir kez daha düşünün lütfen.

alıntı

Nasıl bir Hırs var sende. Nasıl bir nefret var.

Siz çağdaş görünümlü arkadaşların bizlere yaşaatığınız azaptan dolayı. EVET

Doğruluğunu bilmediğin bütün haberleri burada paylaşıyorsun. Bu dürüstlükmü? İşte bundan dolayı her seçimde tokat yiyorsunuz.

Bu söylediklerin doğru değilse ne yapacaksın.

Ben BAYKALIN videolarını bile burada bahsetmedim. Nasıl bir VEBAL.

İŞTE SİZ VE SİZİN GİBİLER İÇİN EVET OYU çıkacak. BAYKAL gibi o ******** diğer millet vekili gibi bizi , İZMİR'den dökmeyi hedefleyen kuş akıllılara nispet EVET oyu %60 ile çıkacak.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 670/774 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •