Sayfa 673/1002 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. ne coin ne borsa geleceğini düşünen soğan tarlası alsın. kırmızı et için mızrak ve olta da yapılabilir. onlar basit.

2. Yoklukta herşeye coktukleri gibi tarlana da çökerler..
    En iyisi silahlanmak..
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    ne coin ne borsa geleceğini düşünen soğan tarlası alsın. kırmızı et için mızrak ve olta da yapılabilir. onlar basit.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    geleceğini düşünen soğan tarlası alsın. .
    kayınpederin hazır yetişmiş Kiraz ve Elma bahçesi var ortağına verdiği adam bile ırın gırın eder neymiş su parası gübre parası işcilik çok yüksek verdiği icar parsı da çok olsa kurtarmaya bilir dicem tarlaları işleyecek önce iş gücü ve girdiler düşürülmeden hayalden ileriye gitmez

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    kayınpederin hazır yetişmiş Kiraz ve Elma bahçesi var ortağına verdiği adam bile ırın gırın eder neymiş su parası gübre parası işcilik çok yüksek verdiği icar parsı da çok olsa kurtarmaya bilir dicem tarlaları işleyecek önce iş gücü ve girdiler düşürülmeden hayalden ileriye gitmez
    o zaman böcek ve türevleri masaya koyulur. ona da henüz hazır değiliz. Çin olacağız derken bunu mu kastediyorlardı bilemedim şimdi.

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Yoklukta herşeye coktukleri gibi tarlana da çökerler..
    En iyisi silahlanmak..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ele mızrak döte yaprak dağ bayır dolanak.

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Maduro Diyeti ile Venezuela halkı ortalama 11 kilo zayıflamış. Bakalım RTE diyeti ile bizim halk kaç kilo zayıflayacak.
    Halkımızın sağlığını düşünen bir yönetim var elhamdülillah.
    Hazine garantili soygunun sadece döviz artışı toplam bedeli 910 milyar TL imiş.
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    Soyguna bak be. 910 milyar tl. Üstelik İngiliz mahkemeleri garantili.
    Hazine garantili işler için ödeyeceğiniz rakam ise 150 milyar Usd.
    150 milyar USD
    150 milyar USD
    150 milyar USD
    150 milyar USD
    Ülkenin 70 geleceği çalınmış, hala burada "moral bozucu yazı yazılmasın" diye yazılıyor.
    Bozulsun ulan, bozulsun ki bu soyguna bir dur demek için düşünesin biraz.
    Bozulsun ben hatta batsın bu dünya diyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Maduro Diyeti ile Venezuela halkı ortalama 11 kilo zayıflamış. Bakalım RTE diyeti ile bizim halk kaç kilo zayıflayacak.
    Halkımızın sağlığını düşünen bir yönetim var elhamdülillah.
    Hazine garantili soygunun sadece döviz artışı toplam bedeli 910 milyar TL imiş.
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    910 milyar tl
    Soyguna bak be. 910 milyar tl. Üstelik İngiliz mahkemeleri garantili.
    Hazine garantili işler için ödeyeceğiniz rakam ise 150 milyar Usd.
    150 milyar USD
    150 milyar USD
    150 milyar USD
    150 milyar USD
    Ülkenin 70 geleceği çalınmış, hala burada "moral bozucu yazı yazılmasın" diye yazılıyor.
    Bozulsun ulan, bozulsun ki bu soyguna bir dur demek için düşünesin biraz.
    Sevgili dostum,
    Burada yıllardır paylaştığımız onca grafik, haber, analiz, projeksiyon dururken,
    "bana balık verme, balık tutmayı öğret" diyen bir avuç insana karşılık yüzlerce holigan var.
    Yaz sen,
    "Avam kendinden iyisi yok sanır, zeka dehayı farkeder"
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bu hukumet yanlisi bir hesaptir.

Bu ulkenin basina olan bir Karadenizli ceteler gercegi var. Sakarya dan Bayburta kadar neredeyse her Karadeniz ilinin bir veya bir kac mafya grubu olusmus durumda.

Bu mafta gruplari ile birlikte calisan komiserler, savcilar, hakimler, avukatlar ve siyasiler var.

Ne yozlasmis bu iktidar nede bu cop muhalefet bu onemli ulke sorunun uzerine ciddiyetle gitmiyorlar..

Iskenderun Demir Celik hattinda yine bir Kardenizli cete grubu var...Demir yuklu tirlari ya kacirip sahibplerinden fidye istiyorlar yada Tirlari depolarina bosaltiyorlar. Sikayet edenler oldu. Ama simdiye kadar kimse bir sonuc elde etmedi. Cunku bu cetelerin icinde polis ve yargi uyeleride var.

Artik insanlar demir yuklerini teslim almadan demir toptancilarina odeme yapmiyorlar.

Yine istanbul gibi metropollerde dost, es, aile ve akraba cevresi genis olmayan yanliz ama varlikli esnaf yada aileleri bulup haraca bagliyorlar.

Nihayetinde bir operasyon yapildi. Ama bu cete reisleri bir sekilde kurtulmanin yolunu bulurlar. En cok onlarin tetikci sokak itleri bir muddet icerde yatarlar.

Sayfa 673/1002 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •