Sayfa 679/1006 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Vakıfbank 400.000tl için yeni giriş pazarlıksız %18 dedi bugün.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    TEB Marifetli uzmanları yardım !!!

Dün yeniden açtığım marifetlideki paraya sıfır faiz uygulanmış. Hesabın detaylarına baktığımda faiz oranı ; sıfır yazıyor.

Bir hafta eski marifetliyi kapatıp, dün yeniden açmıştım. Önce yeni bir vadesiz hsp açtım. Sonra marifetliyi açtım. Neyi yanlış yapmış olabilirim.
    Muhtemelen marifetli hesaba aktardığınız rakam az olduğu için sıfır gözüküyor.Siteden kontrol edip rakamı yükseltip deneyin isterseniz.

3. Burgan ın güldüren hesabı günlük faiz işlemesi nedeni ile günlük müş gibi alglanıyor ve faiz artışlarından etkilenmesi isteniyor ama YANLIŞ..

Güldüren hesap belirli bir vade için günlük faiz işletir..
    Bu faiz değişmez..

İlk kez açanlara banka içi olsun dışı olsun hoşgeldin faizi işler..Bu süre yanılmıyorsam max 45 gündü..

2000 tl de boşta kalıyor ayrıca..

Burgan Temdit 18.75 yeni para 19 100K+

odea 17.80 bayağı aşağıda kalmışlar...........

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Köşeye çekilmek işe köşeye sıkışmak arasında o kadar ufak bir çizgi var ki günümüzde. Köşelerden uzak durup ortada durmak sanki daha güvenli.
     Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    İngbank sanırsam yarın için turuncuyu 1 puan artırmış 16.50
    Too little... to late...

6. Bu hoşgeldin ve eski para mevzusuna ayar oluyorum, banka yeni paraya ihtiyaç duyuyor ve daha yüksek orandan gelgel yapıyor, ama ne hikmetse mevcut paranın çıkmasına aldırış etmiyor, mevcut olanı tutamazsa onun yerini de yüksek orandan 2. Bir yeni parayla dolduracak. Bu muhabbet nasıl kabullenilmiş bir kural haline gelmiş anlamıyorum.
    Özeti temdit kelimesini kabul etmeyin dostlar, tüm bankaların hoşgeldinini bitirdiyseniz bile değişin aynı orandan bile olsa bankayı en azından arada bir.

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Bu hoşgeldin ve eski para mevzusuna ayar oluyorum, banka yeni paraya ihtiyaç duyuyor ve daha yüksek orandan gelgel yapıyor, ama ne hikmetse mevcut paranın çıkmasına aldırış etmiyor, mevcut olanı tutamazsa onun yerini de yüksek orandan 2. Bir yeni parayla dolduracak. Bu muhabbet nasıl kabullenilmiş bir kural haline gelmiş anlamıyorum.
    Özeti temdit kelimesini kabul etmeyin dostlar, tüm bankaların hoşgeldinini bitirdiyseniz bile değişin aynı orandan bile olsa bankayı en azından arada bir.
    birisi içerde, birisi dışarda..

eldeki kuş, daldaki kuş..

syg,

unutmadan iktisadi olarak da içerdekiler-dışardakiler modelini bir inceleyin derim.

double syg,

8. icbc 18.50 yapmış.
    Günlük hesap çıkaracaklarını duydum tarih konusun da bilgim yok.

Sayfa 679/1006 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •