Sayfa 68/582 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 537 - 544 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bir tane aracı kurum da rapor hedef geçmiyor bist in en iyi bilanço ların dan biri olan hissede..
    Patronun yapmak istediği de bu kurumsala mal kaptırmamak için yapıyor olmalı.. satışa bende inanmıyorum efsane bilanço açıkla aynı gün özel emirle sat....
    iş yatırım 3 4 ay içinde 13 milyon lot toplamıştı tesadüf olamaz, patron açık malını gizlilik hesaba attı..

Büyük oyun başlıyor olabilir bilanço moralini gyo gündemini herkesin kursağına gömdü ...
    Allah yardımcımız olsun inşallah

Bir dost
    bu hisseleri py yapıyor ve engelliyor algyoda'da hiç hedef olmazdı ne zamanki 6 kat gitti şimdi herkes öneriyor aracı kurumlar taraflı ve bu tür patron hisselerinin kendilerini mahcup edecegi inancına sahip satşa hazır m2 eksik bildiriminden dolayı sanırım şirkete sormuştunuz bir cevap alabildinizmi...
    nasip....

Daha dönmediler, arıyorum açmıyorlar zaten yi ne ulaşmak Biden a ulaşmak gibi bir şey .. Cevap gelirse paylaşırım

Bir dost

fona devredilen hisselerin 1,600 mio nu bofadan çıkmış görünüyor allah bilir daha hangi kurumlarda hissesi var yıllardır toplamaya bu lot çok az...
    nasip....

4.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    fona devredilen hisselerin 1,600 mio nu bofadan çıkmış görünüyor allah bilir daha hangi kurumlarda hissesi var yıllardır toplamaya bu lot çok az...
    Bir ara toplamıştım hangi hesapta ne var ne yok, kabaca %83 kadarı açık ve gizli hesaplarındaydı keltoşun, son üç gündeki hareketi hissenin %90 nını toplamayan hiçbir patron yapamaz, dolaşımda 15-20 milyon lot ya vardır ya yoktur..!!! Bölünmeden ömce 6-7 milyon civarıydı, bu yüzden yatırım fonları ve yabancılar girmek istemiyor zaten, satılan 13 milyon lot gerçekten yatırım fonlarına devredildiyse oyun başlıyor demektir, iş yatırım işgyo dan kazandığını buna yatırırsa üçe beşe katlar hisseyi, bi tiyatro dönüyor ya yakında çıkar kokusu..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Bir ara toplamıştım hangi hesapta ne var ne yok, kabaca %83 kadarı açık ve gizli hesaplarındaydı keltoşun, son üç gündeki hareketi hissenin %90 nını toplamayan hiçbir patron yapamaz, dolaşımda 15-20 milyon lot ya vardır ya yoktur..!!! Bölünmeden ömce 6-7 milyon civarıydı, bu yüzden yatırım fonları ve yabancılar girmek istemiyor zaten, satılan 13 milyon lot gerçekten yatırım fonlarına devredildiyse oyun başlıyor demektir, iş yatırım işgyo dan kazandığını buna yatırırsa üçe beşe katlar hisseyi, bi tiyatro dönüyor ya yakında çıkar kokusu..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!!
    13 milyon lotun gerçekten yatırım fonlarına devredilip devredilmediğini nasıl anlayacağız?

6. Öküz altında buzağı aramaya gerek yok,takip edenler biliyordu,tam da aynı miktar satıldı,her iki taraf için uygun,zira yatırım fonu toplamak istese bu fiyattan(5,44) toplayamazdı,yüksek montanlı para bağladığına göre beklentisi de yüksek olmalı..Şirket iyi yönetiliyor,patron piyasadaki patronların %90nından daha dürüst,artık aynı tarz hakaretlere son verilmeli,faydasız ve de bıktırıcı.
    Son düzenleme : ÇiftçiDede; 14-05-2022 saat: 09:47.

7.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Öküz altında buzağı aramaya gerek yok,takip edenler biliyordu,tam da aynı miktar satıldı,her iki taraf için uygun,zira yatırım fonu toplamak istese bu fiyattan(5,44) toplayamazdı,yüksek montanlı para bağladığına göre beklentisi de yüksek olmalı..Şirket iyi yönetiliyor,patron piyasadaki patronların %90nından daha dürüst,artık aynı tarz hakaretlere son verilmeli,faydasız ve de bıktırıcı.

Şu son çümleyi gerçekten inanarak mı yazdınızçok merak ediyorum..???
    Koskoca holdingler bilançoyu hazırlayıp açık açık yayınlıyor, bu keltoş hem son dakikaya kadar vermiyor, üstelik bir sürü yanlış eksik bilgi dolu..!!!
    İyi niyet ve Ahmet efendi hiçbir cümlede yan yana gelmeyecek iki farklı dünya benim için..;-))
    Yeniler yer bu cilalama işlerini belki, ama biz kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Şu son çümleyi gerçekten inanarak mı yazdınızçok merak ediyorum..???
    Koskoca holdingler bilançoyu hazırlayıp açık açık yayınlıyor, bu keltoş hem son dakikaya kadar vermiyor, üstelik bir sürü yanlış eksik bilgi dolu..!!!
    İyi niyet ve Ahmet efendi hiçbir cümlede yan yana gelmeyecek iki farklı dünya benim için..;-))
    Yeniler yer bu cilalama işlerini belki, ama biz kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Dürüst olan 1/1 defter değerini garanti etmeli fiyatlamada.

Bu kadar düşük fiyatlarda şirketinin işlem görmesine izin vermemeli.YTD.

Sasa patronundan örnek alsın bir zahmet.

Düzelirmi?Zor dostum zor böyleler.

Kestiğim kestik der.

Şuan yaşadığımız faiz enflasyon kur sarmalı gibi.

Yada o değerlemelerde şişik fiyatlarda yapıyor.Patron.

Buna tabiki inanmıyorum lakin kafamdan geçmiyor değil.

Dürüstlük ve Ahlak tabelada Vicdan kuyuda Adalet hiç yok.

Bu dünyada.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 68/582 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •