Sayfa 68/661 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 5287 madde; 537 - 544 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    endeks dusuyor bak 2 ye gelde alalım yav
    Endeks o kadar düştü brksn kale gibi durdu daha aşağı verip mal kaptırmak istemiyor gibi, aşağı bira daha versede ortalama düşürsek 2,50 den verdi elimize bekliyoruz.ytd

3. Malını kaptıran arkasından bakakalabilir tabi bizim girdiğimiz yere birden çıkarmı bilinmez ama bir atak yapacak gibi bakalım kısmet.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Endeks o kadar düştü brksn kale gibi durdu daha aşağı verip mal kaptırmak istemiyor gibi, aşağı bira daha versede ortalama düşürsek 2,50 den verdi elimize bekliyoruz.ytd
    evet endekse karsı iyi durdu bu demek oluyorki endeks %2-3 yukselse bunun %10 yukselme potansiyeli var..ve endekse karsı iyi durmasında gelecek bir haber bekleniyor olabilir bana gore ispandaki sirket ilk is anlasması gibi bir haber gelebilir bu kagıdın gercekten guzel seviyelere cıkacagına inanıyorum heleki su 2.70 ustunde 3-4 gun kalsa 4.50 yolu acılmıs olocak
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5. spek 30 000 lot malı hupletti bos durmuyor topluyor asagıya gelirse bende elimdek malı cogaltırım onumuzde 2.16 direnci var oranın ustune kapanıs gelirse 2.40 ardından 2.55 ve 2.70

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    spek 30 000 lot malı hupletti bos durmuyor topluyor asagıya gelirse bende elimdek malı cogaltırım onumuzde 2.16 direnci var oranın ustune kapanıs gelirse 2.40 ardından 2.55 ve 2.70
    Sana diyorki al 3-4 kademe kâr hissenin sat diyor,alttan alanları yada sıkılıp satanları topluyor inanılmaz sabır zorladı ama endeks düşüyor endeks düşerken yerinde kalması çok iyi,bakalim daha ne kadar baskılayacak.ytd

7. 2.08 altına gelince millet alıyor.Daha fazla inemeyecek görünüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Sana diyorki al 3-4 kademe kâr hissenin sat diyor,alttan alanları yada sıkılıp satanları topluyor inanılmaz sabır zorladı ama endeks düşüyor endeks düşerken yerinde kalması çok iyi,bakalim daha ne kadar baskılayacak.ytd
    aynen ben gecen haftada yazdım bilancoya tepki veremedi cunku elinde mal yoktu ama buralardan topluyor su an ..belkide dedigim gibi ispanyadaki sirketten iyi bir haber gelecek ..aslında 3.havalimanı binalarından bir pay alsa veya yerli otomotivin yalıtım bolumlerinden pay kapsa bu hisse icin cok guzel bir beklenti olur bunlardan birinin olması bile 3-3.5 ustune gitmesi icin yeterli..aslında hukumetede yakın bir firma isteseler ve calıssalar pay kapabilrler

Sayfa 68/661 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •