Sayfa 684/774 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmet Buğra Yazıyı Oku
    Parayla tutulduğu ve aktrol olduğu bariz belli birine cevap verme tenezzülünde bulunmayın artık arkadaşlar. Sanıyor ki burada geriliyoruz ve sanıyor ki biz fikrimizi değiştireceğiz. Tam aksi, söyledikleri, yazdıkları tamamen ateşe odun atmaktan başka bir şey değil. Bizim içimizdeki vatan sevgisini, tarihi değerlerimizi ve bağlarımızı besleyen bir ateş.
    Bu zihniyetteki provakatörlere nasıl ki parkı yıktırmayız dediysek ve yaptıysak ülkeyi de böldürmeyiz der, yine çıkarız sokağa ve demokratik mücadelemizi veririz.

Bırakın, şahıs kendi pisliğinde boncuk aramaya devam etsin...
    Buyur çık sokaklar senin. Elinden oyuncağı alınmış bebeler gibisiniz. Demokratsınız. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin diyoruz değilmi. Biat edeceksiniz. Başka şekli yok.
    Bu toprak senin olduğu kadar benimde. Benimde söz hakkım var. Milletin kafasını yalan , haberlerle karıitıramazsınız.

Ülke yönetiminde konjöktür ne gerekiyorsa o yapılır. Sınırlarını böyle içeri dönerek koruyamazsınız.

40 tane oyun ülke üzerinde oynanıyor. En kötüsüde sizin bel aşağısına vuruşlarınız. Ya biraz gözünüzü açın.

Bize dinci diyorsunuz. Karşınızdakini ne güzel ayrıştırıyonuz. Evet ben ALLAH'a inanıyorum. Ben DİNCİyim ben örümcek kafalıyım. Sende bol bol AYDIN OL. Yakında yabancılar dötüne füze atınca yeterince aydınlanacan zaten. Ondan sonra kaçacak ülke ararsın.
    Siz ve benzerileriniz ölen köpeğe, koparılan ağaca üzülürsünüz . Dibinizdeki suriyede ölen insanlara kulağınızı tıkarsınız. Tayyip yüzünden onlar öldü dersiniz. Ne içtiniz ya siz. Nasıl bir kafa ya bu.

SONUNA KADAR EVET

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : samilkafkasya; 14-04-2017 saat: 14:30. Sebep: P

2.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Buyur çık sokaklar senin. Elinden oyuncağı alınmış bebeler gibisiniz. Demokratsınız. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin diyoruz değilmi. Biat edeceksiniz. Başka şekli yok.
    Bu toprak senin olduğu kadar benimde. Benimde söz hakkım var. Milletin kafasını yalan , haberlerle karıitıramazsınız.

Ülke yönetiminde konjöktür ne gerekiyorsa o yapılır. Sınırlarını böyle içeri dönerek koruyamazsınız.

40 tane oyun ülke üzerinde oynanıyor. En kötüsüde sizin bel aşağısına vuruşlarınız. Ya biraz gözünüzü açın.

Bize dinci diyorsunuz. Karşınızdakini ne güzel ayrıştırıyonuz. Evet ben ALLAH'a inanıyorum. Ben DİNCİyim ben örümcek kafalıyım. Sende bol bol AYDIN OL. Yakında yabancılar dötüne füze atınca yeterince aydınlanacan zaten. Ondan sonra kaçacak ülke ararsın.
    Siz ve benzerileriniz ölen köpeğe, koparılan ağaca üzülürsünüz . Dibinizdeki suriyede ölen insanlara kulağınızı tıkarsınız. Tayyip yüzünden onlar öldü dersiniz. Ne içtiniz ya siz. Nasıl bir kafa ya bu.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kimin yüzünden öldü o kadar insan esatla kardeşdi el ele kol kola tatiller yaptı sonra bob projesi kapsamında abd ve İsrail paralı köpekleri suriyeye saldırdı senin tayyip ne yaptı komşusuyla bir olup paralı çiğer yiyen abd İsrail katillerini temizleseydi suriyede bir dram olmayacakdı tam tersi kardeşim dediği esatı sırtından vurdu şamda namaz kılacakdı kafaya bak ya Müslüman ülkeye karşı emperyallerle beraber olan reis adam ne yapacakdı esat tabiki ülkesini savunacak suriye giderse türkiyede gider o kafanı çalıştır biraz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ben gidiyorum arkadaşlar..

HOŞÇAKALIN..

Deveye hendek atlatmaya gidiyorum..

Deve teper de geri gelemezsem, önce HAYIR deyin.. Sonra da hakkınızı helal edin bana..

Benim de haklarım hepinize helal olsun... (rumenigge hariç )

4.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Şu bir kaç gündür topikteki hayırcıların aşırı sertleşen uslubu bile Evet yönünde gelecek ülke adına büyük müjdenin habercisidir.Çünkü yenilginin telaşı mantık ve sağduyuyu kaybedettirir.Sakin olun aynı gemideyiz evetle sadece evetçiler kazanmayacak hayırcılar da kazanacak ülke kazanacak.
    şayet EVET çıkacaksa bir kişi kazanacak burda evet diyende hayır diyende kaybetmiş olacak üçbeş yandaş dışında kazanan olmayacak..ülke parçalanacak..geçen gün abd başkanı turp başdanışmanı geldi ..sn. erdoganla konuştu .. bu adam hangi makam ile geldi de bir cumhurbaşkanı görüşüyor acaba ne konuşuldu ...?
    1.başkanlık
    2.fetö
    3.zarrab ve tutuklanan halk b. gm. yardımcısı
    4.suriyede ve kuzey ırakta kurulacak kürdistan
    5 .hepisi
    cevap nedir acaba ...
    ZIR-DELİ Y.T.D

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Niye biliyon mu.. ?

Evet çıkarsa Türkiye'yi ele geçirme operasyonlarının sonucuna varacaklar... seviniyorlar..bayram yapıyorlar..

HAYIR çıkarsa... Türkiye'yi 7-8 ay referandum ayaklarına oyaladık.. İç meselelerinden uzaklaştırdık.. zayıflattık en azından diyecekeler.. onun için bayram yapıyorlar...

AÇ GÖZÜNÜ rumenigge AÇ...

UYUMA.. UYUMA... UYAN BU GAFLET UYKUSUNDAN...
    yukarıda yazdım telaş yok sakin
    aynı gemideyiz dolayısyla evet kazanırsa hayırcılarda kazanmış olacak çünkü ülke kazanacak
    hep demişimdir DÜŞMANIYIN OKUNU TAKİP ET
    pkk batı hayır için can siperane çalışıyor can havliyle hayır diyorsa
    bu EVET bizim lehimize demektir.

6. Bir daha koalisyon olmayacağı için, EVET.

Sayfa 684/774 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •