Sayfa 684/898 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ygyo daha iyi toplandı sanki hocam...
     Alıntı Originally Posted by ayranbuz Yazıyı Oku
    Yyapı 0,62 ye geldi, arada 1- 2 kuruş olurdu, bizimki 0,55 te takıldı bakalım.

Alımlar iyi görünüyor...

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Selamünaleyküm, Hayırlı Cumalar.

Çoğumuzun maliyeti o kadar yüksek ki, kimse tavan oldu diye sevinemiyor, sanırım en az % 20 * 2 veya 3 tavan daha yapması gerekiyor ki maliyetimize geLsin.

0,54 üstünde hisse güzeL duruyor ama malum YGYO ne teknik ne temeL adamlar at koşturuyor, nereye isterlerse oraya götürüyor.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

3. Bence YYAPI aradaki farkı açmaya devam edecek zaten makas baya kapanmıştı en son 1 kuruş fark vardı ama son iki günde 7 kuruşa kadar çıkardılar arada ki makası, YYAPI her daim YGYO'dan daha topludur.

Ben aldığımda YGYO baya düştü diye aldım sözde aldıktan sonta YYAPI'ya verdiler seyrettik, sonra da sıra YGYO geldi malum 0,40'lara kadar düşürdüler, İnşallah yanılırım ve YGYO hissesi YYAPI'dan daha topludur.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

4.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Bence YYAPI aradaki farkı açmaya devam edecek zaten makas baya kapanmıştı en son 1 kuruş fark vardı ama son iki günde 7 kuruşa kadar çıkardılar arada ki makası, YYAPI her daim YGYO'dan daha topludur.

Ben aldığımda YGYO baya düştü diye aldım sözde aldıktan sonta YYAPI'ya verdiler seyrettik, sonra da sıra YGYO geldi malum 0,40'lara kadar düşürdüler, İnşallah yanılırım ve YGYO hissesi YYAPI'dan daha topludur.
    Sanki yyapı daha önemli. Dün yyapı 0,55 kapattı, bu 0,52.. Bugün ise aradaki fark 7-8 kuruşa çıktı.

Gün bitmeden bişi söylenmez gerçi, dün de yyapı önde gitse de kapanışa doğru yyapı'da satıcı çıkmayınca ygyo'ya hücum ettiler. Gün bitiminde yyapı'da tavanda bekleyen 2,5 milyon lot alım vardı...

Bakalım bugün nasıl bitecek.. Zararları çıkarsın yatırımcı da bir daha bulaşmasın bu kağıda

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Cacık olması için 1 lirayı geçmesi lazım.
    1 lira üstü maliyetliler epey vardır.
    0,53 direncini geçmesi ve onun üzerinde tutunması lazım.
    Buralarda kalırsa pst. 0,56 geçilip 0,60 a gidebilir.
    Zaman YGYO zamanı.
    O kadar beddualar tuttu.
    Nasıl düştüyse gene yükselir.
    Sabır şart.
    Haberlerini bekliyorum.
    Hepsini sattım. Zarar azalmıştı. Bazılarının olumsuz yazılarıyla satanların vebali o ve onların üzerine olsun.
    Ne diyelim.
    Kimsenin yazılarıyla almayın ve satmayın.
    Y.T.D.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Bu kağıtta yükseliş kalıcı olmaz.
    Hiçbir zaman olmadı.
    O yüzden cacık olmaz diyorum.
    Al satla para kazanana bir şey diyemem.
    Bunu yazdığında YGYO>>0,50-0,51
    Bugün 0,56
    5krş.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. 54 kalkarsa arap atı gibi olacak..ç

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. İlk Seans alan satan Paylaşacak bir arkadaş var mı teşekkürler

Sayfa 684/898 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •