Sayfa 699/1002 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Lale birden lale ikiye orada mısın

2. Dün gece Karar gazetesinin bikarar ver programında Yavuz Ağıralioglununu izledim. Çok güzel bir teşhis koymuş siyaset için. Özellikle akp ve muhalefet siyasetini çok iyi analiz etmiş. Vakti olan izlesin. Nerede neyi yanlış yaptık diye düşünenler için iyi bir analiz

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Lale birden lale ikiye orada mısın
    İstek parça var galiba.

Ahanda şarkı.

https://youtu.be/76SuDqOS8sk?si=m134epZ0riaQv_lL

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İstek parça var galiba.

Ahanda şarkı.

https://youtu.be/76SuDqOS8sk?si=m134epZ0riaQv_lL
    Sen uzak dur bizden. İspikci provakatör.

5. Konu ile ilgili son gönderimi yapıp, olay mahalini terk ediyorum.

https://youtu.be/Jaq3zBuWvBg?si=lvJEO1MalKhPCevK

6. Hâlbuki bizim Ayhan başkan ile ne güzel fantazimiz olacaktı. Reha başkanım dayadı gitti. Hala dayayacak gibi duruyor. Ayhan başkan bir ara heyecanlandı iç çamaşırı almaya sütyen bakmaya gitti. Ayhan başkanın hevesi kursağında kaldı.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu hayatta iki tip adam vardir.

Adam gibi adamlar ve yancilar.

Ya adam gibi adam olursun ya da yanci.

Atamizin verdigi vazifeyi, oy kullanmayacagim diyerek es gecenler, onemli bir dersin sinav gunu okuldan kacanlar gibidir.

Ya da hayatinda tek bir futbol macina gitmemis adamin, Milli Takim'in galibiyeti ile kendini yollara atan yuzbinler gibi.

Yanci olursan, ulken de yancilari ulkesi haline gelir.

Karar vermeden once bir yerlerden telefon bekleyen Hakim ve Savcilarin hemen tumu yancidir.

Yanci'ligin hesabini vermek her iki cihan'da da zordur.

Eger burada Stadyumlarda yargilanmaktan yirtarsan, kurtuldum sanma.
    Yok bir üçüncü sınıf da var.Ben senin üç katın kazanıyorum ondan sen beni çekemiyorsun diyenler var.Onlar adam gibi adam kategorisine bence girmez,yancı da sayılmazlar o nedenle onlara üçüncü bir kategori açılması lazım.

8. Yavuz Ağıralioğlunun bu günkü yaşadığımız siyaset olayına yaklaşım tarzı şöyle. Doktora gidiyorsun. Doktora gittiğinde doktora Alevimisin, ateyizmisin, Kürtmusun, müslümanmisın diye bunların hiç birini sormuyorsun. Doktora nasıl tedavi edeceğini soruyorsun. Normalde RTE nin %100 un üzerinde olan bir enflasyonda alacağı oy %5-10 olmalı. Ya da bu enflasyon bir başka iktidarda olsa RTE de yeni girse siyasete %90 alırdı seçimi. %100 bile geçen enflasyon da akp rte %52 oy alıyorsa halkın bakışı şu. Ehveni şer den akp yi seçiyor. Bu yazdıklarım Yavuzun düşünceleri. Muhtemelen de seçimden sonra bir parti kuracaklar bunlar.

Sayfa 699/1002 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •